Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvore keszulok es nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvore keszulok es nagyon szeretnem hogy jol sikeruljon szerintetek mi a titka a jo eskuvonek mire kell nagyon odafigyelni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magatokra, arra,ohgy az és úgy legyen ahogíy ti ketten szertnétek.
2011. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó vőféjt kell választani, aki nem hagyja lankadni a jókedvet, jó zenekar kell, aki minden korosztályt kiszolgál a zenéjével. Jól kell megválasztani a vacsora helyét, és a kajának, piának elégnek és jónak kell lennie.
2011. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
www.eskuvo.hu-n a tippek között nézz körül.
2011. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nemszabad idegesítened magad mások kíánságaival, ez a ti napotok, elsősorban a ti jókedvetek legyen meg, mert minnél több a vendék annál több az örök elégedetlenkedők tábora is.
2011. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó vőfély, jó zenekar, jó ültetés. Utóbbi a legnehezebb, én hónapokig szenvedtem vele.
2011. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szia!


A szertartásról nem tudok sokat mondani, mert ahány ház, annyi szokás. Nekem egyházi esküvőm is volt, de nem volt sok probléma, ismertük a lelkészt, a többi meg eléggé meg volt adva. A lagzihoz a következőket tudom javasolni:


Ha jó a hangulat, és jó a társaság, szinte mindegy a helyszín, a létszám, bizonyos szinten még a dekoráció is. Szerintem az a legfontosabb, hogy szép emlékekkel gondoljon rá vissza mindenki. Ehhez szerintem a következők kellenek:


- jól kell összeválogatni a vendégeket. Olyanokat hívjatok, akiket szeretnétek, hogy ott legyen, ne érezzétek kötelezve magatokat (rokonokat persze illik meghívni, nehogy sértődés legyen). Nem kell túl sok embert hívni. 50-80 fő között érdemes, persze lehet sokkal kisebb is, de 100 fő fölött már fölöslegesnek érzem. Szerintem az már túl személytelen.


- ja, és nem nagyon érdemes alkoholt inni. Lehet pezsgő az elején, esetleg, ha van igény, akkor bor, de nagyon vigyázzatok, ne nagyon legyen részegeskedés, mert tönkremehet tőle az egész lagzi. Nem vicc. Akkor inkább ne jöjjön el olyan vendég, aki ott akar berúgni. Ez nem arról szól. Nálunk egyáltalán nem volt alkohol, és csudajól sikerült minden.


- legyen jó a zene, játsszanak többféle stílust, vagy olyat, amit a többség szeret, és lehet rá jókat táncolni. Evés közben ne legyen zene, hogy lehessen beszélgetni, meg hadd egyenek a zenészek is, esetleg a vége felé, amikor már nem nagyon esznek, lehet zenélni.


- vőfély nálunk baráti alapon volt, és inkább csak konferált. Nálunk a zenészek adták a hangulatot, meg a barátok is készültek pár számmal


- nem tudom, ki állja a költségeket, ha a szülők is beszállnak, akkor egyezkedjetek velük, ők is csak a legjobbat akarják nektek, meg fontos, hogy ne romoljon el a kapcsolat a szervezés közben. Ha ti álljátok, akkor kevesebb vendéggel, esetleg zenész barátokkal, vagy állófogadással sokat lehet spórolni


- ami a dekorációt illeti, nem kell túllihegni. Legyen szép, ízléses, ünnepélyes, de minket pl. abszolút nem zavart, hogy nincs székszoknya, meg ilyesmi. Szóval a dekoráció nyugodtan lehet egyszerűbb is.


- a ruhát úgy válaszd ki, hogy ne csak dekoratív, hanem kényelmes is legyen, és jól érezd magad benne


Ha bármi kérdésed van, írj egy emailt, szívesen mesélek még az esküvőmről.

2011. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy mire érdemes odafigyelni a következő:


Nálunk a dekoros nagyon segítőkész volt rengeteg dolgot felajánlott, ami első hallásra nagyon jól hangzott, de aztánszerencsére gondolkodtunk, és rengeteg ötletet dobtunk a Szolgáltatókra, amiket igénybe vesztek érdemes odafigyelni, mert nekik nem az az érdekük, hogy izléses, és jó esküvőtök legyen, hanem hogy minél több szolgáltatást el tudjon nektek adni. Nálunk pl a bársonyszőnyeg, meg a boldogságkapu volt az, amire rá akartak venni mindösszesen 20-25 ezer forintért, aminek az lett volna a funkciója, hogy keresztülmenjünk rajta, a hivatal előtt. Erre az 5 percre nem láttuk értelmét.. .


Amitől jó lesz egy esküvő..


Rengeteg függ a zenésztől... Ha a zenészek nem tudják annyira vinni a hangulatot kisegítheti őket a vőfély is. (Nálunk szerencsére nagyon jó volt mindkettő.


A Terem kiválasztásánál szerintem fontos, hogy a vendégsereg nagy %-a tudjon táncolni majd.Ez nagyon fontos tud lenni. Ha nyáron lesz, fontos a teremnél a szellőzés megoldása is! Dohányzóknak is kell megoldást találni!


Ültetésnél fontos, hogy igyekezz úgy válogatni embereket egymás mellé, hogy minden társaságban legyen olyan ember, aki tudja vinni a társalgást.! Szeret a központban lenni. Érdemes úgy rakni őket, hogy ismerjék valamilyen szinten egymást/vagy legyen közös témájuk.


Vigyázzatok arra, hogy ne alakítsatok ki Szegény/gazdag "klikkeket." Időseket, Ha lehet ne a WC-től legtávolabb eső helyen ültessük le. (ne kelljen átverekednie magát a táncolókon)


Finom legyen a bor!!! Egy rossz bor nagyon megülteti a hangulatot. Voltam olyan lagziban, ahol pocsék bor volt, mert azt ingyen "rokontól" tudták csak beszerezni.... NEm tett jót a hangulatnak. (félreértés ne essék , nem kell részegnek lennie a jó hangulathoz...)


A Zenekar választásában tudok ajánlani, ha írsz személyesen vőfélyünket is bátran ajánlom.


Vagy amikor mentek meghívókat átadni lehet érdeklődni ott is, hogy ismernek -e személyes tapasztalatból olyan zenészt, akik nagyon jó hangulatot csináltak lagzin... (Mi is így találtunk rájuk.)


Sok boldogságot kívánok nektek, és elnézést, ha túl bőre eresztettem a választ.

2011. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenki vőfélyt, meg zenészeket ír... Érdekes. Nálunk egyik sem volt, mégis mind jól éreztük magunkat.

Polgári esküvő - az jött, aki akart

Étterem - csak a közeli családdal

Kertiparty otthon a kedvenc fagyitortámmal - csak a barátainkkal.

2011. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Pénz legyen szarásig többi nem számít :D
2011. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
EGY JÓ VŐFÉLY VAGY CEREMÓNIAMESTER ELENGEDHETETLEN! A ZENE SEM UTOLSÓ SZEMPONT! DE A LEGFONTOSABB, HOGY MIELŐTT BÁRMILYEN SZOLGÁLTATÓT LEKÖTSZ, KÉRJ REFERENCIÁT! ÉS SEMMIKÉPPEN NE FELEDKEZZ MEG A JÓ FOTÓSRÓL SEM, HISZEN A KÉPEK LESZNEK AZOK, AMIK MEGMARADNAK AZ EGÉSZBŐL! (ha javasolhatok egyet: www.photokelemen.com)
2011. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!