Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit kell fizetni ruhapróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell fizetni ruhapróbálásért a menyasszonyi szalonokban?

Figyelt kérdés

tudom, vannak olyanok is, akik nem kérnek érte pénzt, de hallottam már, vannak olyan szalonok, akik viszont igen.

köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 16. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
5 ruha 10 ezer és max 1 órát maradhatsz. 10 ruha 20 stb.de ha onnan választasz beszámitják az árba majd.
2011. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én még nem hallottam róla, hogy kéne fizetni O.o
2011. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

5db ruha felpróbálása 10 e Ft?????? és max 1órát maradhatsz???? Banyek...

NA én oda biztos nem mennék...Mi az hogy a próbálásért is fizetni kell :O???? Banyek, milyen világban élünk már...öregem erről még nem hallottam... na azt hiszem ruhaszalont nyitok...

2011. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora egy pofátlan disznóság ez???? Azt hittem, nekik éppen érdekük az, hogy minél többen menjenek oda felpróbálni a ruhákat, mert annál több tényleges ügyfelük lesz...Most már értem, hogy a filmekben hogy jut pénz a szalonoknak pezsgőre meg sütire, amikor valaki odamegy ruhapróbára...
2011. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is meghökkentem, mikor mondták.azért is kérrdezem.

de ez csak a "menő" szalonokban van így.azért is kérdeztem:-)

2011. jan. 16. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem ingyenes volt. igaz, hogy 50 rugónál nem is lett volna többem a ruhámra. azon felül még jönnek ugye a kiegészítők.

biztos megéri olyan menő ruhát választani pár órára, aminek a felpróbálásához is súlyos tízezreket kell kifizetni? és akkor még ott lesz a ruha kölcsönzési díja, a kaukció is, és a kiegészítők ára vagy kölcsönzési díja...

hát nem tudom... nekünk gyönyörű esküvőnk volt... de 50 ezernél többet a ruhára nem szántam volna akkor sem, ha 5x ennyit tudtunk volna rászánni az esküvőre (1,5 milla volt amúgy)

2011. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olvastam egy cikket, ahol ezt a ruhapróba-turizmust boncolgatják.

na pont emiatt, hogy az unatkozó kis libák, akik a barátnőikkel beesnek egy ilyen helyre, ne tudjanak csak úgy próbálgatni a poén kedvéért.


szerencsére a megtekintés még ingyenes.

2011. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ahol ezt bevezetik, ott eléggé megcsappan a forgalom. Lehet hogy rászánják magukat a vásárlásra csak mert már kiadtunk 10e Ft-ot címen, de lehet nem. Én sem szívesen mennék be ilyen helyre... vagy legalábbis ha betévednék akkor legalább úgy ugráljanak körül, hogy csak na! Mint a Pretty women-ben :))) mikor R.G. elvitte J.R-t egy ruhaboltba...10 ezer forintos órabérért dolgozzanak is meg az emberek!!!!
2011. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!