Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elvagyunk jegyezve. De miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyunk jegyezve. De miert erzem ugy hogy mar nem vagyok biztos az eskuvoben? Pedig tudom, hogy nekem o az igazi es nagyon szeretem, de neha annyira elkeserit hogy kiabrandulok belole. Segitseg!

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Félsz a kötöttségektől?...Ilyenkor ez szokott lenni de ahogy kiveszemm a soraidból vmi bánt a pároddal kapcsolatban is..hacsak nem kifogások ezek is a házasság ellen...Mi keserít el?vele kapcsolatban?
2011. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még várjatok kicsit az esküvővel. HA ilyen gondolatok foglalkoztatnak akkor nem biztos, hogy ő az igazi.

Én pl. a mai napig nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy ha találkozom a párommal, akkor nem csókolhatom meg, mert már nincs közünk egymáshoz. Képtelenség lenne kibírni. A mai napig odáig vagyok érte. 12 éve. :)

2011. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy biztos benne, akkor inkább halasszátok el az esküvőt! Aztán rosszabb lesz elválni, ha mégsem jön össze. Majd ráértek házasodni, ha biztos leszel benne.
2011. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az őszinte kapcsolat manapság amikor a felek tényleg azért vannak együtt mert jó együtt lenni van összetartó erő...ha ennyire elbizonytalandtál lehet tényleg nem ő az akit keresel.
2011. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mai napig biztos voltam az egeszben. Csak ugy tervezgettem, de anyagilag meg nem allunk ugy, es o kisebb meg halasztana, amit sajnal de nem jott ossze neki egy munkahely. Aztan csak egyre jonnek a problemak, anyosrol ne is beszelve. Szoval felek hogy megse lessz olyan nagy tundermese az egesz. Es ma volt egy olyan erzesem hogy mi van ha felelembol megyek hozza ?! Hogy erzem hogy muszaly hozza menjek, mert nem hiszem hogy talalnak jobbat, es ezert elfogadom ot a hibaival egyutt.

Az 1. valaszolonak... igen jol vetted eszre valami elkeserit. Es pedig az hogy van amibe beleadom szivem lelkem. es ugyanabba a helyzetbe en nem kapom azt vissza csak kevesebbet :(

2011. jan. 24. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj.Jobb még időben felfedezni dolgokat minthogy akkor amikor már házasok vagytok.sokszor sokan összejönnek,hamar összeházasodnak(megvan még a rózsaszin köd)aztán utána meg rájönnek h ez sem jó meg az sem.Szerintem nem válo ok ha valami nem tetszik,inkább mond meg a párodnak és tisztázzátok.Lehet h változtat rajta és akkor nincs min aggódni.Akkor kell gondolkodni h tuti akarod e a dolgot ha nem veszi figyelembe a dolgoka és nem is akar válzotatni.Egy kapcsolatba kompromisszumokat kell kötni.Velem is volt hasonlo.Mikor összejöttünk még aránylag az elején egyszer beteg voltam és nem kisért el a dokihoz,hanem inkább pihent otthon,pedig nagyon rottyon voltam.(már együtt laktunk asszem).Még a vároba is kérdezték h nincs velem senki és h ne kisérjenek e el haza mert nagyon szarul nézek ki.

Utolag kideült ennek az oka,nem barátom mondta hanem én jöttem rá.Szerencsés helyzetben vannak mert a család egyáltalán nem beteges,sőőőőt igen ritka ha megbetegszik valaki,ha igyis van nagyon hamar átvészelik(anyós egészségügyes és tudja a praktikákat)amúgy még egy eléggé erős nönek is mutatkozik azaz nem hiszem h valaha is szolna valakinek h kisérje el dokihoz.Szóval uramnak nem volt ilyen "élménye" még és nem tudta h ilynekor legalább illik megkérdezi h kisérjelek e el.Mondtam neki h elkisérhetett olna de nem értette szerintem h minek.Aztán ugy 1 éve elrepedt a könyököm(csont),ráestem focikor.Akkor is reggel majd össze estem mert hányingerem volt és rosszul voltam,de eszébe nem jutott elkisérni,igaz akkor már megkérdezte nagynehezen jöjjön el velem,mondtam h nem(ugy is éreztem h jobba lettem és felesleges)de aztán szóltam neki hogy mégis jöjjön velem.

Szóval párszor eljtszotta h vagy nem is szolt vagy nagy nezen rászánta magát h megkérdezi jöjjön-e velem,de bevallom annyira látszott h nem akar h kedvem sem volt h velem jöjjön,csak muszlyból.Hála már azért belátta a dolgokat és már nem olyan mint régen azaz változott,még nem tökéletes de azért már sokkal figyelmesebb etéren.Én amikor öt mütötték el sem mozdultam mellőle és szerintem akkor belátta hogy jólesik ez az embernek(az ő családja nem ment be akorházba(igaz csak 2 napot volt bent)de akkor is azóta is mondogatja h jólesett volna neki.Ha tudod beszéld meg vele,lehet h változtat ő is.

2011. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közöttetek az összhang,akkor ne menjél hozzà.Félelem van benned és aggasztónak talàlod,amit nem kapsz meg tõle.Azt meg ne tedd a fejedbe,hogy ugy sem kapsz jobbat nàla,mert lehet nagyot tévedsz.Inkàbb most mint késõbb.
2011. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Subyka válasza:
100%
Szia. Több mint öt éve vagyok a párommal van egy két éves lányunk. Esküvő nem volt pénz hiányában, de a lakáshitel összeköt(:)), de a lényeg: Nálunk még ott a szerelem, de mellette, elfogadás, szeretet, tisztelet és türelem is. Senkivel nem lesz tökéletes az élet. Fogsz szenvedni, csalódni. Csak olyat válassz, akivel élni tudsz és te is vele. Lesznek undok rokonok, anyósok, barátok. Van rosszabb is jobb is, De mondd már őszintén szereted őt? Akkor mit agyalsz butaságokon? Mindenkinek vannak titkai régi szerelmek emléke és így tovább de a lényeg a ma, gondolj a jövőre, de ne akard olyan görcsösen! Szeresd, hogy szerethessen, és semmi nem lesz tökéletes és így lesz szép. Nem szeretnénk annyira a rántott husit ha mindennap azt kapnánk ebédre.... sok sikert!
2011. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

21.31-es!

Teljesen igazad van! Már nem is tudok mást hozzá fűzni : )

2011. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Teljes mertekben biztos voltam a dontesemben. De naprol napra megvaltozott a velemenyem. Nem tudom minek tulajdonithatom: talan a parom tulzott feltekenysege, vagy a tulzott kotodesnek ?! Nehez lenne eldontenem. De a napokban olyan ertelmetlen kerdesek szalltak az agyamban, hogy mi lessz ha veletlenul megcsalom majd a hazas eletbe .. esetleg ki lessz ha o mar nem ?! Nem tudom hova tenni most az erzelmeimet. es egyaltalan ki tudna tiszta szivvel szakitani parjaval miutan ott van az a gyuru, mely a hazassag elojele.. es egy szoros kotelek jelkepe ?
2011. jan. 24. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!