Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kötelező a menyasszonyiruhához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező a menyasszonyiruhához harisnyát felvenni? (aug. Esküvő)

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de úgy illik.
2011. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem nem kötelező.. illik

Nekem júliusban volt az esküvőm rajtam volt harisnya harisnyatáróval.

2011. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
A menyasszonyi ruha valójában egy fehér estélyi ruha. Illetlenség harisnya vagy combfix nélkül felvenni. Ha nem akarod, hogy meleged legyen, esküdj februárban.
2011. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező, de úgy illik. Szerinted nem nézne ki hülyén, hogy egy hosszú, elegáns ruha alatt nincs harisnya?
2011. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell rögtön támadni a kérdezőt!


Valóban nem kötelező. Szerintem vegyél fel combfixet, aztán ha nap közben meleged van akármikor leveheted. Ez a legegyszerűbb és akkor volt is rajtad meg nem is!

2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A combfix annyira talán nem melegít, így szerintem az a legjobb, ha azt húzol harisnyatartóval, vagy eleve szilikonosat veszel.

Mindenképp illik, mert úgy szép a ruha.. :)

2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem júniusban lesz a polgári esküvőm, két tanús. Egy sima, elegáns fehér nyári ruhát fogok felvenni harisnya nélkül és magassarkú fehér cipővel.
2011. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tinker Bell ***** válasza:
72%
Miért nézne ki hülyén? Nem néz ki sehogy, hiszen egy hagyományos nagy ruhánál az a normális, hogy nem lát be senki a menyasszony ruhája alá!
2011. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

utolso

Itt tradicionalis mennyassonyi raharol van szo. Combfix a legjobb, mint mar tobben irtak.

2011. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!