Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eldobtátok esküvőtökön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobtátok esküvőtökön a menyasszonyi csokrotokat? Esetleg megtartottátok (ha szárítható virágból készült)? Vagy csináltattatok külön dobó csokrot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Van aki külön csináltat "eldobhatósat", én biztos nem adnám oda az eredetit.
2011. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltattunk eldobósat.
2011. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt dobócsokrom, az igazit megtartottam. :)


Amúgy nemrég láttam egy esküvőn, hogy a dobócsokor több kis csokorból állt, úgy nézett ki, mintha egybe lenne, de amikor eldobta a menyasszony, akkor össze-vissza repültek a csokrok, és így többen is kaptak belőle. :)

2011. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt csokrom sem.
2011. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltattunk dobócsokrot is, ami kisebb és olcsóbb volt a menyasszonyi csokornál. Nem tudom elképzelni, hogy valaki a gyönyörű, nagy álomcsokrát dobja el.
2011. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem itt nem arra az eldobásra gondolt a kérdező, hanem hogy esküvő után mit csináltatok a csokorral. Én (mivel rózsaszín rózsából volt) fejjel lefelé megszárítottam, és kb fél évig még ott díszelgett. Aztán már csak porfogó volt, és kidobtuk!

Eldobó csokrom nekem is volt, szintén rózsaszín rózsából, de kisebb, mint az "igazi"

[link]

2011. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én sem szeretném eldobni a csokrom, szóval inkább csináltatunk dobócsokrot :) Az enyém fehér rózsából lesz, gömb alakú, és meg szeretném szárítani :)
2011. febr. 8. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem dobtam, mert nem volt kinek. (Nem voltak vendégek, csak két tanú.) Meg szerettem volna szárítani de valamiért bepenészedett, és ki kellett dobni.

Ősszel lesz a nagy esküvő, megint lehet próbálkozni. :D

2011. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt dobócsokrom, mert az én csokromat nem tudtam volna eldobni. Nekem ilyen gyöngyökkel összefűzött virágocskák voltak felfűzve egy hosszú szalagra, és ez volt a karkötőmre kötve, ahogy a testem mellett "lógott" a karom, úgy kb a térdem alá ért a "csokor". Amikor már nem kellett (étterembe érve), akkor lecsatoltam és másnap kidobtam, mivel nem nézett ki túl jól szegény. Jácintok voltak felfűzve amúgy, elég hamar megadták magukat.
2011. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megtartottam, leszárítottam, és kb. az esküvő után másfél évvel dobtam ki szegényt.
2011. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!