Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 130 fős lakodalomba mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 fős lakodalomba mennyi sütemény kellene?

Figyelt kérdés
Olyan menyasszonyi torta lesz, ami 6x20szeletből áll és három izesítéssel készül. Abban is bizonytalan vagyok, hogy ez a mennyiség elég lesz, mert több torta nem lesz rendelve. Egy kis süti csomagot is szokás búcsúzáskor a vendégeknek adni, de nem tudom mennyit illik. Nem szeretnénk, hogy nagyon ki legyen számolva a mennyiség és kevésnek bizonyulna a süti, meg persze azt sem, hogy ott maradjon egy nagy csomó. Minden véleményt, tapasztalatot köszönettel veszek.
2011. febr. 24. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:12


Köszi, de megkérdeztük előre ...

valaki már írta korábban, lehet vékonyabb szeleteket is vágni, és nincs olyan a társaságunkban aki egy gundel palacsinta, egy kis édes apró süti,egy kis sós apró süti, egy szelet tömény torta, meg egy 4 fogásos vacsora után még valószínűleg édességre vágyna.

Ha isznak az emberek, akkor nem édeset fognak kívánni, éjféli fogás meg úgyszintén lesz.

2011. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így emlékszem, aprósüti 20 dkg/fő.
2011. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%
ha lesz torta is akkor inkább sósból kérjetek többet.. nálunk is az fogyott jobban! a tésztába tekert virsli különösen kedvelt volt :)
2011. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 DannyZuko ***** válasza:
80%
Bocsi, de nem olvastam végig a kommenteket. Mi egy apró trükköt vetettünk be, hogy a süti is eléglegyen és mindenkinek tetszen is. Béreltünk egy csokiszökőkutat, amit este 10 körül bevittünk a terembe és hozzá nyársakat tettünk. tálaltunk fel falatokra vágott sárgadinnyét, piskótatallérokat, banánkarikákat, almát, barackot, ilyesmiket... Bár tudom, hogy kérdésed nem kifejezetten erre vonatkozott, de amikor pontosan számolod a sütit (ami lehetetlen) akkor ez az apró trükk sok bosszúságtól megmenthet. a szökőkútban tejcsoki volt. Nyárson mindenki alátartotta a falatokat és biztán állíthatom osztatlan sikert aratott. a szökőkutat csokival 10e ftért béreltük.
2011. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!