Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ízű lesz az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű lesz az esküvői tortátok? Bajba vagyok vele.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Miért vagy bajban? Hányan lesztek?
2011. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A miénk meggyes-csokoládés volt marcipán bevonattal, mennyei volt!
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk 3 emelet volt

- csokis trüffel (mert ezt nagy eséllyel szeretik)

- túró (szintén egy népszerű íz, a kettő közül már csak tud választani mindenki)

- mandulás marcipán, mert a kedvenc ízem :)


A cukorbeteg vendégeknek volt cukormentes torta is.

Esküvői tortának nem jó nagyon extrém ízeket választani, főleg ha van sok gyerek meg idős is.

2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a csoki vagy a vanília (nálam inkább utóbbi) tuti nyerő, olyat úgysem tudsz ami mindenkinek megfelelne.
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Maga a főtorta fehér marcipán torta volt. De mivel a fél rokonság brutál édesszájú, ezért volt még dobostorta, feketeerdő és csoki is.
2011. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekünk volt meggyes-csokis, trüffel és gesztenye. marcipánborítással mindegyik.
2011. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
2 szintes tortánk lesz.Én is a csokira gondoltam,azt mindenki megeszi.A másik meg eszterházy.Nem tudom jó e így?Vagy ez túl snassz?
2011. febr. 28. 16:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Tobb is volt, volt egy csokis-csokikremes-csokidarabos, marcipannal bevonva, volt egy, ami vanilias volt vaniliakremmel, eperrel, es volt egy ami ilyen tejszinhabos-afonyas volt. Es mindegyik laktozmentesen, hogy mindbol ehessek:D Meg volt meg egy rakas szepen feldiszitett muffin, mindenfele izben (kokuszos, csokis, fehercsokis-malnas, vorosafonyas)
2011. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja es a csokitorta emeletes volt:) Elozo voltam
2011. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

a csoki sztem jó ötlet, szinte mindenki szereti. :)

u.tesómék tortája 5 szintes volt, mindegyikből ettem. a legjobb az epres volt, utána a csokis, utána a málnás-túrós, utána a vaníliás, és utána a gesztenyés...de amire te gondolsz, az is finom lehet.

2011. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!