Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen olyan dolgok vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan dolgok vannak, amelyeket szerinted egy nőnek tudnia kell, ha férjhez megy?

Figyelt kérdés
Ha megvan a lelki, testi egyensúly, szerelem, minden... Ezen kívül miket tartatok még fontosnak? :)
2011. febr. 28. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Enni, inni, horgászni, paplan alatt bóklászni...
2011. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Hogy legyen mindig saját bankszámlája is.
2011. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Türelmesnek lenni azokon a napokon is.
2011. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
főzni
2011. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
tudni hogy a férfi nem felsőbbrendű...
2011. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
megmaradni NŐnek, szerintem ez nagyon fontos, 2-3 gyermek után is. ugyanakkor türelem, főzés, ápoltság, jó időbeosztás...ilyenek:)
2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Főzni, pénzt beosztani.
2011. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy nőnek tudnia kell pénzt keresni.

Tudom,nekünk nőknek nagyon sok egyéb feladatunk is van(jó anyának lenni;ha akartok gyereket,mellette jó feleség és isteni szerető is lenni egyben)

Sajnos sok férfi olyan,hogy "eltartottként" kezeli a feleségét...mint régen.

2011. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
sütni, főzni, egyszerre több dolgot csinálni (amikor fél kézzel a babaételét kevergetem, közben elmosogatok és még foglalkozom is a gyerekkel...)
2011. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel ugyis lesznek sajna problémák ezért A legfontosabb,hogy mindig kompromisszumba legyetek,ismétlem legyetek,tehát nem csak te.Én azt tapasztaltam,ha ez megvan,akkor a kapcsolat is megmarad.Minden más kihagyható,pl ha most nem tudsz főzni és ezt ő tudja és most elfogadja,akkor később ez nem mehet a kapcsolatotok rovására.Ez csak egy kisarkitott példa volt,hogy értsél.
2011. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!