Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az nagyon nagy "baj", ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy "baj", ha nem szeretnék menyecske ruhát, tehát a menyasszonyi ruhámban akarok lenni végig a lagzimon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de hidd el jó azt átvenni. Éjfélre már olyan koszos szegény ruha, hogy hihetetlen. Válassz valami halvány színű (pl. fáradt rózsaszín) menyecske ruhát, szintén abronccsal és hidd el abban is nagyon jól fogod érezni magad. Hisz éjfél után már nem menyasszony, hanem asszony vagy. Szerintem furcsán venné ki magát, ha menyasszonytánc után menyasszonyi ruhában jönnél vissza és abban táncolnád az új-asszony táncot. Hidd el a menyecskeruhát is várják a vendégek, annak is van varázsa.
2009. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
NEm baj.De teljesen egyetértek az elöttem szóloval.
2009. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, köszönöm nektek:) az a bajom csak, hogy mindenképpen olcsón szeretném megúszni a dolgot, mert még egyetemista vagyok, és saját zsebből fizetjük az esküvőt, de ha találok valami olcsóbb menyecske ruhát, biztosan kikölcsönzöm!:)
2009. febr. 16. 23:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Néhány "divatruha" kiváló menyecskeruhának is, és nem is kerül sokba. Nézz szét, én nagyon sokat láttam, szépek. Unokatesómnak nyáron volt az esküvője, ők is így oldották meg, és az az előnye, hogy azt más alkalommal is fel tudja venni.
2009. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenkepp erdemes olyan menyecske ruhat valasztanod, amit kesobb is feltudsz venni majd. Nezd meg a teszveszen, es a vateran, ott is szoktak lenni. Nezzel be az angol turkalokba is, ott is szoktak csinos ruhak lenni, a hada kft. boltjainak a cimet megtalalod itt a neten. Mindig kell hozzajuk menni, mert cserelik a ruhakat gyakran.

Vagy varrassal valami egyszerut, amit kesobb is tudsz hordani.

2009. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm esküvőjén élénkpiros nyári ruhácska volt a menyecske ruha. Egyszerű, csinos, kényelmes, és akár second-handben is veheted. :D
2009. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kimondott menyecskeruhám volt, nem akartam kolcsonozni. Egy szép alkalmi ruhám volt(korzet+hosszú szoknya), legalább ki volt használva a diplomaosztós ruha és késobb még fel tudtam venni egy bálba is. Es tokéletesen megfelelt!:)
2009. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nagyon jó ötleteket adtatok, tényleg nagyon köszönöm!

van egy koktélruhám, csak az fekete, az gondolom nem lesz jó...vagy tévedek?Jövő héten megyek kiválasztani A ruhát, megnézem, hátha találok a "leselejtezett" ruhák közt valami szépet, egy barátnőm így talált magának egy nagyon szép nagyestélyit, 20 ezerért.

2009. febr. 17. 00:02
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
azért ha lehet pirosat vagy bordót válassz, az az igazi menyecskeruha szín. De érdemes tényleg olyn ruhát venni, amit később alkalmakkor, vagy akár szilvesztei bálba fel tudsz még használni. De kérdezősködj, hátha van valakinek, amit kölcsönadna. Én így szereztem koszorúslányruhákat tök ingyen:)Vagy akár varrathatsz is, lehet olcsóbban jönne ki, mintha megvennéd valamelyik butikban. Kinézed melyik tetszik, le is fotózhatod, és megvarratod valakivel.
2009. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Végülis nem baj, az a te napod lesz és az a fontos, hogy jól érezd magad. :)

Tanácsolni tudom, hogy kínai üzletekben, áruházakban is lehet kapni gyönyörű alkalmi ruhákat, kifejezetten olcsón. Elviekben ha csak azt az estét kihúzza a ruha, akkor már jól jártál, olcsóbban jössz ki, mintha kölcsönöznél. Teszem hozzá, az esküvőn nem fogják nézni, hogy honnan van a ruha.

A varratást is tudom ajánlani, de akkor célszerű olyan ruhát varratni, amit később tudsz majd használni.

Egyébként sok boldogságot! :)

2009. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!