Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire jó az, ha vki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó az, ha vki a nászúton esik teherbe?

Figyelt kérdés

Olyan pár vagyunk, akik a nászéjszakán fekszenek le először egymással. Ez valószínűleg a nászúton lesz. Gyermeket mindketten szeretnénk elég hamar, de nem tudom, hogy melyik a jobb: legyünk hamar család, vagy élvezzük még egy kicsit a házaséletet, amiben eddig nem volt részünk. Gondolom, a szex sem ugyanaz terhesen (bár nem tudom).


Érveket-ellenérveket kérek, köszönöm szépen.


2011. márc. 17. 13:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%

Alapból nem értek egyet azzal hogy a nászéjszakáig várni a szüzesség elvesztésével,nemhogy első szexből gyerek...


ne járj ugy hogy 2 gyerekkel jössz rá hogy mégis kirpóbálnád még mással is,mert mégsem olyan jó a férjeddel...vagy jó,de kiváncsi vagy,lehetne-e jobb...

2011. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

Én nászutas gyerek vagyok, ez teljesen biztos. Viszont nem első szeretkezésből származok.


Én sem éltem együtt a férjemmel esküvőnk előtt, de testi kapcsolat évekkel azelőtt volt köztünk, hogy összeházasodtunk volna.

Az első válaszolóval egyetértek.

2011. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Élvezzétek pár hónapig ,esetleg 1-2 évig:)
2011. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól értem, és nemcsak a szexszel vártatok eddig, hanem az együttéléssel is.

Szerintem mindenképpen jobb elöször legalább egy évig kettesben maradni és megszokni egymást, a közös életet, meg a másik állandó jelenlétét. (Ez ugyanis nem annyira csak pozitiv, mint ahogy egyesek képzelik - hanem elég sok konfliktus is fellép.)

Egy terhesség-szülés-kisbaba még összeszokott párokat is elég komoly próba elé állit, és ha még az együttéléssel sincsnek tapasztalatok, akkor igen hamar tönkremegy a kapcsolat. A szexben is eleinte lesznek problémák, az igényeket össze kell egyeztetni - ez terhesen végképp nem nagyon megy.

2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Én is úgy gondolom,hogy pár évig élvezzétek egymást!

Nekem nem is a férjem volt az első sexuális partnerem,

mégis vártunk 2.5 évet a gyerekáldással!

2011. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 hippolita ***** válasza:
82%
Mi is nászéjszakán szexelősek voltunk, gondoltuk várunk még pár hónapot, de aztán Isten másként rendelte, és nem is bánom. Ez tényleg attól függ, hogy ti hogyan látjátok jobbnak. Van egy másik házaspár, szintén nászéjszakás, de ők vártak 3 évet, és így nekik így volt jó. Erre nincs perspektíva
2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így tippeltem, hogy talán jobb lesz, ha egy kicsit várunk vele. Szívem szerint először a páromat szeretném "felfedezni" teljesen, és ezalatt nemcsak a szexet értem, hanem a szokásait és egyéb együttélési dolgokat is, mert valóban nem éltünk együtt még egy percet se. Kb úgy látom azért a körvonalakat, de nyilván nem ugyanaz, mint éjjel-nappal együtt. Párom viszont nem ellenzi azt se, ha egyből jönne a gyerek, lehet, hogy még vigyáznom kell, hogy azért ne egyből legyen az.
2011. márc. 17. 13:42
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Semmi esetre sem ajánlanám, hogy rögtön teherbe ess, különösen,ha eddig még szexuális kapcsolatotok sem volt. Ki tudja mi sül még ki ezek után ebből a házasságból. Lehet ugyan, hogy nagyon jól sikerül, de a gyerekkel még akkor is érdemes várni, különösen ha még elég fiatalok is vagytok hozzá. A gyerekvállalás egyébként is szerencsésebb, ha már érettebb, összeszokottabb pár vállalkozik rá.
2011. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Tudod, ember tervez, Isten végez! Az, hogy védekezés nélkül szexeltek a nászéjszakán, még nem jelenti feltétlenül azt, hogy rögtön sikerül is teherbe esned. Persze mindenképp megvan az esélye, de készpénznek nem kell venni.
2011. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk annyira fiatalok hozzá, de a korkülönbség is nagy.
2011. márc. 17. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!