Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szép esküvői meghívó mintákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép esküvői meghívó mintákat keresek. Linkelnétek nekem párat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem linkelnék. Ott van a google. Beírod ugyan ezt, hogy esküvői meghívó minták, és rengeteget kidob. Nem bunkóságból írom, de úgyis többet találsz te magad úgy, mintha ide néhányat belinkelnének. Meg aztán lehet, hogy pont olyat ami neked tetszik nem is linkelnek, google-el jobban jársz.
2011. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na jó, ami nekem tetszik azt azért belinkelem.

[link]

2011. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk most ilyen készült,de rengetegwt találsz

2011. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bármi hihetetlen is, beírtam google-be, találtam is rengeteget, de gondoltam kiírom a kérdést, hátha van olyan amit nem vettem észre, más viszont igen, vagy hátha más tud egy olyan oldalt ami tele van meghívókkal én viszont nem találtam rá.
2011. márc. 17. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ, hogy milyen személyiség vagy, és milyen stílusú meghívót tervezel. Engem pl. a hideg ráz a szabvány fehér-arany/fehér-piros kombinációs, gyűrűs-pezsgős mintájú meghívóktól, és a szívem szt színházi színlapra hajazó meghívóm lenne majd (lehet, hogy az is lesz, ha a férjjelölt áldását adja rá :D)...
2011. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
06-20-218-6423 Hívj nyugodtan! Meghívókkal foglalkozom!
2011. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A miénk innen volt annak idején: [link]


Sok boldogságot nektek!

2011. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!