Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került vagy fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került vagy fog kerülni a fotósotok? Tudtok ajánlani valakit? (Dabasi lagzi)

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gácsi Georgina, nem a legolcsóbb de nagyon szép képeket készített és nagyon jó hangulatban telt a fotózás, abszolút megérte. Az ár attól függ, hány órára kéred, írj neki mailt.
2011. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is dabasi vagyok,a miénken 2008-ban ócsai volt a fotós+videós,külön műtermi nekünk nem volt(időhiány).60000 volt a videó(3x4dvd lemez),és 300/db a fénykép,kaptunk plusszba egy esküvői albumot,meg cd-n a képeket igaz lebutítva.Nagyon odafigyeltek ránk,minden tök jó volt szuperek lettek a képek!És ez így igaz,mivel én egyáltalán nem vagyok fotogén típus!Ha érdekel elküldöm a számukat!Mikor lesz aktuális?Előre is sok boldogságot!Szia
2011. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia!Elküldhetnéd a számukat,lehet érdekelne.Voltam már Ócsai esküvőn,meg némedin ott egy korosabb fickó volt a fotós a feleségével.Ha esetleg róla lenne szó,akkor hagyjuk,mert nem voltak szimpik.Amúgy augusztusban lenne.Köszönöm.
2011. márc. 21. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!A mi fotósunk a Dormányék voltak, kb.40 év körüli házaspár.Őket láttad?De nálunk nem a felesége fotózott,hanem egy másik nő,a pasi videózott.
2011. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs,az lemaradt hogy az előző vagyok!:)
2011. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos névről nem ismerem őket.A férfi egy kicsit kopaszodó,hátul hosszabb hajjal,olyan pocakos,mackósabb.A nő akivel fotózott talán fekete haju.De már ez is évekkel ezelőtt volt.
2011. márc. 21. 12:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Itt a honlapjuk címe:www.dormanyfoto.hu,rengeteg minden van az oldalon!Remélem tudtam valamicskét segíteni,már azért nem sok időtök van!Ha megkérdezhetem hol fogjátok tartani,mennyien lesztek,kik zenélnek?Jó szervezést,készülődést,olyan gyorsan elrepül ez a pár hónap!Még egyszer sok boldogságot,sok-sok gyerkőcöt és jó időt a lagzira(nekünk sajna nem volt)!Szia,J
2011. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán vmi köszi??
2011. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat!Köszönöm,de nem voltam net közelben!Megnézem majd a honlapjukat!
2011. márc. 23. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Dömötör Gabriella 20000 Ft és ebbe a szopás is benne van
2011. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!