Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő 22 (L) és 24 (F)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő 22 (L) és 24 (F) évesen,5 év és 4 év együttélés után?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Pénz megvan a lagzira, nagyon szeretjük egymást, minden ok!
2011. márc. 19. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes vágjatok bele!
2011. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

tökéletes


baba még várhat pár évet


gratulálok

2011. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 év járás, egy év együttélés után volt lagzi, és most jön a baba :) Akkor 21 voltam, férjem 20.

Most 23 vagyok, férjem 22.

2011. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Hajrá! :)


Ideje lenne "leszokni" az embereknek arról, hogy a kor alapján határozzák meg, hogy mi helyes és mi nem. Minden ember élete a maga módján alakul, 22 évesen is elérhetsz egy olyan szintre, ami elég ahhoz, hogy házasodj. Sőt, ha a körülmények adottak, akkor a baba is jöhet.

Miért várjon még pár évet? Csakis akkor (mégegyszer mondom, ha a körülmények adottak), ha még nem érzik felkészültnek magukat.

De a kor miatt? Sosem....


Sok boldogságot!!! :)))

2011. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Szintén 5 év után (ebből 3 év együttélés) házasodtunk össze, én 22, párom 24 volt. :)

Azóta eltelt 6 év, és most született babánk.

Szóval szerintem Hajrá!

2011. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Szuper, de hogy jön az ide, hogy mi mit gondolunk?

Mi, a párommal két év együttélés után sem kérdeztük a kutyát se, mit gondol! Össze akartunk házasodni, össze is házasodtunk. :)

2011. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi :) Csak kíváncsi voltam, hogy mi az általános vélemény, én leszek az első szinte mindenhol (ált.iskola, középiskola, egyetem) aki házasságot köt, és páran furcsállják! Csak ezért kérdeztem, de ha senkinek sem tetszik, akkor is házasodunk :D

Kb 2 év és jöhet a baba is :)

2011. márc. 19. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

ne viccelj már, ha adott minden, miért habozol?

Ne hallgass senki kivűlálló véleményére, hogy korai, nem jó stb. Ez nem igaz. Ha most szeretnétek, ne halasszátok. Sok sikert hozzá!

2011. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon nem szeretem a fiatal, felelőtlenül házasságba ugró tapasztalatlan párocskákat, de a ti esetekben én nem látok problémát! 4 év együttélést sokan házasságban nem bírnak ki..:) Ha ez a vágyatok, vágjatok bele! Baba még tényleg ráér, hiszen előttetek az élet, elég korán egymásra találtatok, úgyhogy van még pár évetek csak egymásért élni:) 5 év után szerintem el tudjátok dönteni, együtt akartok-e maradni a továbbiakban..

Sok sikert kívánok!

2011. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Vágjatok bele és ne foglalkozzatok senkivel. Mi másfél év ismeretség után, 21-25 évesen házasodtunk össze. Ez 11 éve volt. A nagyfiunk már 10 éves, a kicsi most 6 hónapos. A nagy sem becsúszott baba, bár sokan azt gondolták anno, hogy amiatt házasodunk. A kicsivel sem akartunk ennyit várni, de sajnos a természet beleavatkozott. Én viszont azt gondolom, hogy ha a feltételek adottak a gyermekkel sem kell sokáig várni, hiszen én jobban örülök annak, hogy nem a nagyijának fognak nézni pár év múlva. Tudom, ezzel sokan nem fognak egyetérteni, de én késői gyermeke vagyok a szüleimnek(van egy 9 és egy 14 évvel idősebb testvérem is), így ezt az oldalát is ismerem a témának. Természetesen nem ítélek el senkit, aki tovább vár, hiszen mindenki maga érzi, hogy mikor lesz agyban, anyagiakban stb. kész a gyermekvállalásra, mert a gyermek nagyon sok esetben rengeteg lemondással is jár, de kárpótol egy mosoly, egy anyák napi vers, vagy egy szívből jövő ölelés "A GYERMEKTŐL"

2011. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!