Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy a nők már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők már nem akarnak házasságot, mert az csak egy "papír"? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni, hogy beérik egy hosszas együttéléssel, hogy már gyerek is van, de még mindig csak a "párja" és nem a "férje/felesége" egyik a másiknak? A nőknek miért jó ez? Nem hiányzik nekik a szép ruha, a lagzi?

MIért gondolják azt,hogy ez csak egy "papír", amikor sokkal többet jelent annál?


Számomra, amikor ilyet hallok, még az is megkérdőjeleződik, hogy egyáltalán valóban szeretik-e egymást.


2011. márc. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
81%

,,Nem lehet papírra írni, egyszer érezni kell..." Érted?

A papír csak egy része a házasságnak. És nem mindenki van így. Lehet hogy nem akarnak korán házasodni, mert felelősségteljesek.

Én abban egyetértek velük, hogy nem kell már 2 hónap után összeházasodni. Legalább megkímélik magukat a válópereskedéssel... Meg ha már manapság mennyien elválnak...

2011. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
85%

1. vagyok


Miután összeházasodnak, akkor is azt mondják hogy a ,,párod" nálunk legalábbis így hallom mindenhol...

2011. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
93%
Azért szerintem nem lehet ennyire általánosítani! Biztos minden ilyen kapcsolatban más oka van annak, hogy nincs házasság. Lehet épp a férfi nem akarja megkérni a nő kezét, erre nem gondoltál? Nem lehet ráerőszakolni senkire magunkat. Te nő vagy vagy férfi? Esetleg ilyen kapcsolatban élsz? Szerintem a legtöbb nő, már pláne ha gyerek is van vágyik a házasságra, de ha a párja nem is mutatja jelét annak, hogy lépne akkor mit csináljon? Szerintem..
2011. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
93%
Meg a mai világban az anyagi keret sem a legjobb... Épp hogy kifizetik a számlákat, és nem halnak éhen, még egy szép ruha meg lagzi is...
2011. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, éppen ezért nem értem.
2011. márc. 21. 08:28
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a házassággal, hogy már sikerült eléggé lejáratni sok ember előtt. Egy olyan pár, ahol mindkettőjük szülei elváltak, nem sok példát láthatott a JÓ házasságra. Na meg ki is ábrándítja őket.

A házasság pedig pont annyira fontos, amennyire hiszünk benne. Aki nem hisz benne, annak felesleges és hazug dolog is lenne csinálni, hiszen neki az valóban "csak egy papír".

2011. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező!

Én is csak azt tudom mondani, hogy házasság nélkül is lehet ám szeretni a másikat.

Én meg azt nem értem, hogy azok akik házasodnak miért ítélik el azokat akik nem? Nem tök mindegy? (:

Miért zavarja azokat akikre nem tartozik?

2011. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Most nem az olyan helyzetekre vagyok kíváncsi, ahol a férfi nem akarja a dolgot, hanem ahol a nő.


Amúgy meg ha már amúgy is erős a kapcsolat, nem teljesen mindegy, hogy összeházasodnak-e vagy sem? Ha meg nem mindegy, mert mi lesz váláskor, meg miegyéb, akkor tényleg el kéne gondolkozni az egészen, hogy megéri-e még lopni egymás idejét.

2011. márc. 21. 08:40
 9/63 anonim ***** válasza:
81%

Mi összeházasodtuk 2 év együtt élés után. A barátnőm most fog férjhez menni, ők 8 éve vannak együtt. Egy másik barátnőm 1 évvel ezelőtt ment férjhez.

Sorolhatnám tovább, én egyáltalán nem úgy látom, hogy a mai fiatalok nem akarnak házasságot. (Az én ismeretségi körömben akik régóta együtt élnek/vannak, össze is házasodtak.) Sokan csak kis esküvőt csinálnak. Pl. nem esküsznek templomban, csak a nagyon közeli rokonokat hívják meg. Mert fiatalok, pénzük pedig alig van.

Viszont vannak olyan ismerőseim is, akik inkább várnak pár évet az esküvővel, spórolnak, és óriási esküvőt csinálnak.

Pont fordítva érzem, a mai fiataloknak kezd megint fontos lenni a házasság. Mert szeretnének egy igazi családot, tartozni valakihez.

2011. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyban függ a szülői példából. Ismerősöm szülei elváltak, állandóan veszekednek, gyerekként mindig másiknál volt. Ő nem akar házasságot. Nálam szüleim 28 éve boldog házasok. Én akarok házasságot :)
2011. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!