Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jók ezek a zenék esküvőre? Le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók ezek a zenék esküvőre? Le tudná nekem valaki fordítani? Csak úgy kb. , hogy miről szól?

Figyelt kérdés

Dana Glover - It Is You (I Have Loved)

Lui-Ez a szerelem végtelen

Enya-Only time (ezt sokszor szokták, de akkor is tetszik)

Celin Diaon-Titanic theme song


várok még hasonló stílusúakat, ha tudtok, ami illik esküvőre.

köszi:)


2011. márc. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szép számokat választottál, de a titanicos szerintem már nagyon csöpögős. :)

én még javaslom ezeket a számokat:

Bruno Mars - Marry You

Whitney Houston - I Will Always Love You

2011. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A másodikat nem ismerem, de a többi szerintem jó :)


A Titanicot gondolom ismered, Dana Gloveresnek annyi kb. hogy több vagy nekem mint amibe valaha hittem, egymáshoz tartozunk, először féltem de most már tudom ki vagy, a szerelem bennünk van stb.stb. :)



Ami még nagy kedvencem:

Bereczki és Szinetár - Végtelen szerelem //magyar, de gyönyörű

Queen - Somebody To Love // ez kicsit vidámabb, de szerintem szép :) Az "Elátkozott Ella"ban lévő verzió nekem jobban tetszik, keress rá úgy.

Stephanie Mills - All In How Much We Give // ez is szép, a szerelem nem tündérmese, de segít megtalálni az utunk, ha nehézségek jönnek, és nem az a fontos, hogy mit kapunk, hanem hogy mit adhatunk egymásnak.



Remélem tudtam segíteni :)

2011. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a fordításokat:)

az első két zene szép, de az esküvőmön nem tudnám elképzelni. mondjuk a többit se..:)

ez a somebody-s tetszene, de nem tudom, hova illene...


köszi!:)


a luis(2.) a robin hood főcímdala, csak magyaruk

2011. márc. 21. 19:14
 4/4 A kérdező kommentje:
magyarul*
2011. márc. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!