Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házassági szerződésről?

Figyelt kérdés
-Bevállalnátok, ha a párotok felhozza, vay megsértődnétek? És szerintetek szükséges?
2011. márc. 27. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
HA van miről írni szerződést akkor teljesen egyetértek vele.Tegyük fel,hogy a páromnak van lakása,vagyona,kocsija,és házasság előtt be akarja biztosítania magát..Nem sértődnék meg,és elfogadnám a kérését,hiszen azért én nem dolgoztam meg,az az övé..Fordított helyzetben ha nekem lenne meg minden én is ragaszkodnék egy szerződéshez..
2011. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Mi mind a ketten úgy állunk hozzá, hogy ha már valaki házassági szerződés után mond csak igent, az már nem indul valami jól. Minden esetre elgondolkodtató.
2011. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sőt, inkább én ajánlanám fel, hogy kössünk! Így semmiképp se lehetne rám fogni, hogy haszonleső vagyok.
2011. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elég kiábrándító dolog az már biztos. :( Főleg akkor, amikor 2 ember szerelmes és épp esküvőre készül. De gondolj bele, ha mondjuk neked lenne, teszem azt, egy 15 millió ft értékű saját lakásod meg egy 2 milliós kocsid ugye te sem örülnél annak, ha teszem azt, 6-8-10 év múlva véget ér a boldogság és mondjuk a párod megcsal, te pedig követeled mindennek a felét!! Nem így kell hozzáállni, hogy ciki vagy nem ciki, hogy minek az... Alá kell írni, el kell felejteni hogy ilyet aláírtál és kész. Gondolj bele abba is, hogyha boldogan éltek, akkor az a papír soha nem fog előkerülni!! Az én párom is akar majd íratni, de ezt csak egyszer mondta, amikor összevesztünk!! És azt mondta, hogy én úgysem írnám alá!! És mikor mondtam neki, hogy gond nélkül aláírnám, nagyon meglepődött!! Mondtam neki, hogyha én lennék a te helyedbe, és nekem lenne 50 millió ft értékű ingatlanom, én is iratnék veled. Annyit kértem csak tőle, hogy soha senkinek NE mondja hogy ilyet aláírtam!! Nagyon meglepődött. Szóval nyugi nem ezen múlik a boldogság!!!!!

2011. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Minden házasság úgy indul, hogy örökkön-örökké. De évekkel, évtizedekkel később változhat a helyzet. Kb olyasmi ez, mint a baleseti biztosítás. Senki nem készül arra, hogy holnap balesetet szenved, de ha egyszer megtörténik, jó, ha van.
2011. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg. Ha idővel úgy döntenénk h egymás nélkül jobb, akkor nincs szükségem tőle semmire.
2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Biztos vannak esetek, mikor jól jön. Az a véleményem, hogy minden pár döntsön belátása szerint, hiszen a saját életükről döntenek.

A második kérdésre: mi ha úgy éreztük volna, hogy nem bízunk tökéletesen egymásban, úgy oldottuk volna meg, hogy nem házasodunk össze. Nekünk amúgy sem volt miről írni, nem vagyunk valami gazdagok.

2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nálunk én kértem, hogy kössünk szerződést mielőtt egybekelünk. A másik felem mikor először hallotta nagyon megsértődött, aztán apránként megbarátkozott a gondolattal. Attól a papírtól ugyanúgy szeretem, vele akarok élni, de úgy ahogy már írták, soha nem lehet tudni, hogy mi lesz 10-20-100 év múlva.

27N

2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én szeretnék íratni szerződést,csak nem tudom hogy álljak neki ezt elmondani. Szerintem teljesen jogos, hogy védeni akarom a 80 milliós ingatlant, amit örököltem, illetve a kocsimat, amit a fizetésemből spóroltam össze 1 év alatt, de megbántani sem akarom. Milyen az, hogy úgy gondolom, hogy akit most szeretek és hozzá akarok menni, azzal majd elválunk és ki akar semmizni?

22L

2011. márc. 27. 18:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Én úgy mondtam, hogy reggeli kávé mellett csak úgy lazán elmondtam neki, hogy én szeretnék ilyet, mert neki is megvan a magáé, nekem is megvan, s ha majd Isten őrizz valami miatt nem működik a dolog akkor ne ezen öljük meg egymást. Akkora szemei lettek mint a borjúnak, s tudtam még mielőtt nekifogtam mondani, hogy meg fog sértődni, de egyszer kell nekifogni, majd belegondol, latolgat magában s ő is látja majd, hogy miért kell ez nekem.
2011. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!