Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvő esetén bejátsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anc kérdése:

Templomi esküvő esetén bejátszanák-e nekem azt a zenét, amit én választok?

Figyelt kérdés
Szeretném hanyagolni a hagyományos Nászindulót, helyette bevonulásnak Rómeó és Júlia lenne, kivonulásnak pedig egy modernebb szám, ami a Séta a múltba c. film esküvős jelenete alatt is volt (Swichfoot : Only hope) :) Szerintetek lehetséges ez? Vagy csak a polgári esküvőn?
2011. márc. 27. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a templomi eléggé kötött nem hinném hogy lehet ilyet
2011. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt csak polgárin lehet
2011. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Templomi esküvőn általában egyházi zenéket,vagy mindenképpen klasszikusokat játszanak. Filmzenéket nem.

Ezeket a polgári esküvőn kérheted.

2011. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kivéve ha egy nagyon nyitott papot találsz, de az ritka - ami szerintem helyes is, ilyen zenék maradjanak meg a polgárira, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok vallásos
2011. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2011. márc. 27. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, bejátsszák neked. Beszéld meg a pappal. Vedd fel CD-re, amit hallani szeretnél, és add oda neki, hadd halgassa meg. Kár egyébként, hogy nem tetszik neked a Mendelsson Nászindulója, mert akkora erőt, és akaratot ad a nőnek, hogy na csak. A Rómeó és Julia pedig csak szép, és andalító. A Mendelssonénak karaktere van . Erős. Higyjél nekem.
2011. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!