Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki 22 évesen koszorúslánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 22 évesen koszorúslánynak lenni?

Figyelt kérdés
Elvileg tudom a választ a kérdésre, hisz sokszor van, hogy a menyasszony barátnői a koszorúslányok, tehát felnőttek, viszont az én helyzetem az, hogy rajtam kívül gyerekek lesznek csak koszorúslányok. Egy 3, egy 5 és egy 13 éves. Az unokabátyám esküvőjéről van szó, és mikor felkértek igent mondtam, tehát már nem mondhatom vissza, csak most picit piszkálja a csőrömet, hogy nem lesz -e ciki. Volt már más is ilyen helyzetben, hogy ő volt az egyedüli felnőtt koszorúslány?
2011. márc. 28. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Fogd fel úgy, hogy te vagy az óvónéni :D

Én ötévesen voltam koszorúslány, és akkor is volt egy nagyobb lány, azaz akkori szemmel néni, és ő vigyázott ránk, meg mondta, hogy mikor mit csináljunk.

Például mehettek párban, te fogod az ötéves kislány kezét, a 13 éves meg a háromévesét. Rájuk még úgyis jobban kell ügyelni. És tudod súgni neki, hogy mit csináljon éppen :)

Nem, még mindig nem találom cikinek :)

2011. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon gáz! Mond vissza gyorsan!

Látom téged csak ez érdekel hogy mi trendi és mi nem!

Gyerek vagy még te is!

2011. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ, a másodiknak pedig üzenem, hogy nem ismersz, nem tudod milyen önbizalomhiányban szenvedek, így kérlek ne alkoss véleményt. Nagyon nem a trend érdekel, hanem hogy úgy tűnhet, hogy még mindig a kis habos-babos álomvilágban élek.
2011. márc. 28. 09:30
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én 23! évesen voltam koszorúslány a barátnőm esküvőjén, jobban mondva én kísértem a vőlegényt. Rajtam kívül csak ilyen 5-6 éves gyerekek voltak koszorúslányok. Eszembe sem jutott, hogy ez ciki lenne. Gond nélkül felvettem az abroncsos, habos-babos kísérőruhát is. (Ja, és ekkor már én is menyasszony voltam :P )
2011. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

*úgy tűnhet, hogy még mindig a kis habos-babos álomvilágban élek


Ez lett volna az utolsó, ami eszembe jut egy 22 éves kosz.lányról. Te tényleg nagyon önbizalomhiányos vagy. Sőt, kb. üldözési mániád lehet.

2011. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó, lehet. Köszönöm hogy rávilágítottál...
2011. márc. 28. 09:40
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is 22 vagyok!Nyáron koszorus lány leszek!!Alig várom,mert még nem voltam:)
2011. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még büszke is lennék rá, hogy én vagyok a gyerekek közt az egyedüli felnőtt koszorúslány :). Légy te is az, érezd magad nagyon jól, és legyél nagyon szép! (Persze annyira ne, mint a menyasszony, mert őt nem illik túlszárnyalni, ez az ő napja, de ezt te is tudod :)))).
2011. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem ciki. 3, 5, 13, 22, tök jó, mind "más méret", tehát nem három "kisbaba" mellett leszel, hanem ott lesz a 13 éves tini is. ("Mint az orgonasípok..." :))

Szóval szerintem jól fogtok kinézni, ne hagyd ki! Különben is: felkértek, ez egy családi alkalom, örülj neki, hogy szeretnek és Téged is ott akarnak látni! :)

Önbizalom! :)

Szerintem bájosak lesztek!

2011. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, kedves koszorúslány! Nem kell, hogy önbizalomhiányod legyen az esküvőn. Ott a pár lesz a lényeg, hidd el!!

Képzeld azt, hogy Ti koszorúslányok csodaszép virágok vagytok, ékesítítek az esküvőt, és Te vagy a legnagyobb virágszál, aki segít a kicsiknek!

Érezd jól magad, ne aggódj jó lesz! :)

Üdv, 22N

2011. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!