Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 60 fős lagziba kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 60 fős lagziba kb. mennyi sütemény kellene? Db/fő? És elég 1 3emeletes menyasszonyi torta? Vagy kéne több torta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 40/fő
2011. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Ez a kérdés komoly?:))Nézd,ha 15darab 3emeletes tortát veszel,akkor nem kell semmilyen más kaját venned.
2011. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sztem fejenként lehet számolni 15 db sütit, mert az kb. kiadja az átlagot (van aki csak 3-at, van, aki egész este eszik...)

A torta...hmm...3 emelet lehet elég :)

2011. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

attól függ hány fele szeletelhető a menyasszonyi torta...amikor rendeled,ugy rendeld hogy legyen legalább 80 szelet


süti pedig attól függ milyenek...háznál készül vagy rendelt?


krémes sütiből fejenként 4-5 darab,nem krémesből több is akár


sok függ attól hogy mennyi kaja lesz,és mettől meddig fog tartani a lagzi (nem mind1 h déltől már eszik mindenki vagy csak estétől)

2011. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk pont 60 személy volt, személyenként 10 darab sütivel, ebből 4 fajta süti volt, személyenként 2 darab minden fajta sütiből. Ebből pakoltunk is lagzi után. Egy 3 emeletes torta volt, és még torták, amiket hoztak, azokból nem nagyon fogyott.
2011. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bocsánat, 4 helyett 5 öt akartam írni, szóval 5 fajta süti volt. utolsó voltam.
2011. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, hogy nálatok szokás-e iszonyú mennyiségű sütit csomagolni búcsúzáskor a vendégeknek. Nálunk igen... Egy 80 szeletes menyasszonyi torta elég, + gondolom a szülők és a közelebbi rokonok visznek tortát, azokat csomagolhatjátok. A süti nálunk egyáltalán nem fogyott, ugyebár aki iszik, az nem nagyon eszik édeset... :-)
2011. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nos!Szerintem ott a menyasszonyi torta+mondjuk lehet még torta de cikkeztezsd be hogy tudd kb hány szeletre jön ki.

Számolj mondjuk minimum 2-3 sütit fejenként,amit tuti megeszik az ember egy lagziba.Szóval egy 60 főnél minimum 120-180 db süti/tortaszelet.DE szerintem még szokás adni is egy keveset szóval ezt még számold hozzá,ha nem csomagoltok senkinek akkor persze ez kihagyhato.Tesoméknál 30 fős eski volt,volt a menyassonyi 3 szintes + olyan 12 torta és elfogyott,igaz szerintem ott lett pakolva a vendégeknek is,meg a kajábol is.

2011. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kiegészitem,mert kérdeztétek: 4től kezdődik az esküvővel,utána lesz a lagzi,vacsi kb.6-tól. Aha,valaki 5/főt irt,volt aki 10/fő,de az abbol csomagolt.Akkor kb.5/fő+a dobozba,amikor mennek haza. Köszi mindenkinek!
2011. márc. 28. 22:33
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha olyan embereket hívsz, mint én ne foglalkozz a sütivel, inkább a pálinkán izgulj, h elég lesz e.

ha így van akkor liter per fő.

2011. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!