Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » E-bay-ről milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E-bay-ről milyen tapasztalataitok vannak? Menyasszonyi ruhát néztem ott.

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Nem tudom, mennyit kellene pluszban fizetnem (vám + illetékek), ugyanis a szállítás ingyenes, de ez egy dolog. Tudnátok nekem segíteni?

Köszi előre is!


2011. márc. 29. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nagyon szép ruha.

egyik bnőm is e-bayről rendelt, azt hiszem nem kellett valami sokat ráfizetnie, és gyönyörű volt a ruhája!

2011. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Gyönyörű ruha! Nem is juott volna eszembe, hogy innen rendeljek.

Érdemben a kérdéshez nem tudok hozzászólni, de biztosan nagyon szép leszel benne!

23L

2011. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem felvenni akarom, hanem próbálkozom szalon nyitással, de nincs valami sok kezdő tőkém... :D
2011. márc. 29. 14:38
 4/24 anonim ***** válasza:
Szuper ez a ruha... :) Szerintem, nyugodtan rendelhetsz Ebayrol.Mi a párommal onnan rendelunk szinte mindent,még a kicsinkonknak is.Apostakoltség nem olyan sok,bár az árufuggo.Udv.: Bia
2011. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ja!

Kedves első!

Nem tudnád megkérdezni a barátnődet, hogy mennyit kellett ráfizetnie? Angliából lenne a ruha, úgyhogy szerintem vámot nem sokat kellene fizetnem, bár nem tudom. Még nem rendeltem külföldről.

2011. márc. 29. 14:40
 6/24 A kérdező kommentje:

A postaköltség nem lényeg, azt kiírja, de nem tudom mennyi a vám, az adó és az illeték.

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. márc. 29. 14:41
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]


Vedd fel velük a kapcsolatot Magyarországon!Haza hozzák neked házig, én ezzel szoktam kivitetni illetve, haza hozatni dolgokat, ha körzeten belül van!

2011. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Most nézem, hogy a termék helye Kína. Erről ennyit... :D

2011. márc. 29. 14:50
 9/24 anonim ***** válasza:

Anglia eus ország nincs vám. De nem értem az árat, lehet én vagyok dilis de nekem Ft-ban 2131 jelent meg és nem látom hogy licitálni lehet.

Mi sokat adunk vezsünk a német ebay-en és már amerikából is vettünk, de ez a magyar nagyon fura.

megnéztem az angol oldalon ott kalkulál árat hozzá.

2011. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
semmi gond, nincs a kinai termekkel, azon kivul, hogy nem egy nap alatt jon meg, hanem ket het alatt
2011. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!