Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Debreceni Nagytemplomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni Nagytemplomba akarunk házasodni, akkor hol kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Házassági szándékunkat akarjuk bejelenteni, és az időpontot szeretnénk lefoglalni, de nem tudjuk hol, és kit kell keresni.
2009. febr. 26. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Nagytemplom mellett van közvetlenül a Lelkészi Hivatal. Én oda mennék a helyetekben. Gratulálok!
2009. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség Lelkészi Hivatala Debrecen, Piac u. 4-6. 4026


Boldogságot!

2009. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Lelkészi Hivatalban kell bejelentkezni. Szerintem előtte oda is lehet telefonálni. Érdemes jóval korábban bejelentkezni, mert azt hallottam, hogy sokan esküdnek a nagytemplomban. Én is sokakat ismerek, akiknek idén ott lesz az esküvőjük, szóval időben kell menni, hogy meg legyen konkrétan az időpontotok, amihez a többit lehet igazítani.
2009. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!