Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen melegebb menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen melegebb menyasszonyi ruhadarabot szerezzek be, ha véletlenül hideg lesz és esni fog az eső?

Figyelt kérdés
Nyáron esküszünk a kisteremben csak a szülők előtt. Valószínűleg egy gyönyörű szép hófehér top, egy hosszú kesztyű és egy térdig érő szoknya lesz rajtam. Milyen felsőruházatot szerezzek még be, ha véletlenül esni fog az eső, hogy ne érjen váratlanul?
2011. ápr. 4. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy esernyőt biztosan :)

Valamint ha lehűlne az idő, arra az esetre egy fehér pelerint érdemes lenne beszerezni. De ha drágállod és nem a te stílusod, akkor egy boleró vagy blézer is megteszi. Vagy ha illik a ruhához, akkor vállkendő.

Tulajdonképpen bármi, attól függ, hogy mi illik a ruhádhoz. Én látatlanban a pelerinre szavaznék :)

2011. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megy a stílushoz, érdemes egy vállra teríthető kendőt, vagy kis kör alakra szabott, elől gombolható (nem tudom hogy hívják) anyagot, ami fedi a vállad.
2011. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a kör alakú anyag a pelerin :)
2011. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
stóla! Egyszerű, gyönyörű, elegáns, illik az általad leírt együtteshez és melegít! Ezen kívül egy mozdulat levenni vagy magadra tenni.
2011. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem május végén lesz az esküvőm, varratom a ruhát és feltétlenül csináltatok egy bolerót is, ha hűvösebb lenne. Szerintem ennyi elég. Ha -25 fok lenne, akkor sem vennék fel ennél többet a ruhámra. De ez csak hiúsági kérdés.
2011. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!