Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvérem hamarosan férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérem hamarosan férjhez megy, építkezni fognak és szeretnénk nekik vicces ajándékokkal kedveskedni, mint játék talicska, kislapát stb. ehhez pár soros vicces versikét "írni"?

Figyelt kérdés
hátha Ti keratívabbak vagytok mint én...
2011. ápr. 7. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

ebből csak az fog látszani, hogy tőled komolyabb segítségre nem számíthatnak

a versikében ajánld fel, bármikor mész segíteni, ha van valami esetleg, amiben hasznukra lehetnél

2011. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Kedves bevarrt seggű első válaszoló! Nem tudom jártál e már jó kis falusi lakodalomban,ott igenis szokás,ilyen vicces csomagot készíteni az ifjú párnak,amibe mindenféle dolgokat(papucs,cumi,sodrófa) beletesznek,különböző vicces kis üzenetekkel kísérve.

Hogy a kérdésre is válaszoljak,kérdezzétek meg a vőfélyt,ő egész biztosan tud vicces szövegekben segíteni!

2011. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen jó ötlet!!!!ilyen cuki ajándéknak biztosan fognak örülni-főleg ha mindegyikhez tényleg írsz egy egy kis vicces utalást!!
2011. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen ez a lagzi amolyan falusi hagyományok szerint fog zajlani jó kis vőféllyel, szuper mulatós zenekarral:)örülök h vannak még akik értékelik a "hagyományokat" poénkodásokat.....
2011. ápr. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!