Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 100 fős lakodalom nagy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 fős lakodalom nagy vagy kis eskuvonek szamit? (csak a csaladtagok vannak benne oket hivjuk s meg egy jo baratunkat)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy.


Nővérem esküvőjén 14-en leszünk, na ez kicsi:DD

2011. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már inkább nagy.
2011. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A család méretétől is függ, hogy mi számít nagynak. Ha volt már a családodban 100 főnél nagyobb létszámú lakodalom mondjuk 200-250 akkor a 100 fő nem számít nagynak. A mi családunk is hatalmas és a páromé is, és nálunk is ha csak a családot hívjuk meg meg kb. 5-6 barátot akkor kb. mi is 100-an vagy annál egy picit többen leszünk.

Azt is számold bele, hogy 1 vendég kajával innivalóval együtt kb. olyan 8-9-10 000 forint és 100 embernél az már igen tetemes összeg, még akkor is ha a legegyszerűbb lagzit csináljátok.

2011. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
viszont a nagy esküvők előnye, hogy mindig nyereséges! sok boldogságot kívánok nektek!
2011. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nagy.A mi lagzinkon 105-en voltunk és tényleg csak család és 6 ember volt, aki barát. Nagy volt mindkét család, mindenhol gyerek is és azoknak is gyerkei. Nem örültünk, amikor összeírtuk a listát, mert nem maradt már pénz, hogy barátokat is hívjunk, viszont a családot kellett a sértődések elkerülés végett. Nem lehetett, hogy csak az egyik felét hívjuk, mert mondjuk a tesóját nem akarjuk, mert ott sokan vannak a gyerekekkel együtt:)))
2011. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

100 az olyan....hát tényleg esete válogatja mekkora a család.Gondolom azért kérdezi a kérdező hogy flancolásnak számít e vagy szokványosnak.Nos én még egy igen nagy család esetén sem lépném át a 100főt sőt ha valakin gondolkodom hogy jöjjön e vagy se,inkább nem hívnám.

Valahol a menyasszonytáncból igyekeznek rendezni a cehhet,valahol a szülők fínanszírozzák és a mennyasszonytánc féle pénz megy az ifjú pár közös háztartását segítendő perselybe.Akár így akár úgy de egyvalamit megjegyeznék mégha látatlanban sértő is leszek:minél nagyobb a vendégsereg annál több a potyautas aki nem perkál hanem megbújik a tömegben,de ha még szemmel jól belátható a vendégsereg akkor senki nem akar különcködni hanem odabattyog és tejel,nehogy valakinek feltűnjön hogy jé ő nem.

2011. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet egy 100 fős esküvőt is úgy megcsinálni, hogy ne rongyrázásnak hasson. ha tényleg csak rokonok, pár barát van ott, akkor ez van, nekem is nagy a rokonságom, de mondjuk én nem hívnám meg őket.


ugyanígy egy 50 fős esküvőnél is le lehet szállni mindenféle csicsákkal.


ha arra adnám a fejem, h férjhez menjek, akkor inkább közeli barátokat, és anyumat hívnám meg. ez max. 10-20 főt takar. sajnos a nagyszüleim már nem élnek, pedig örültem volna, ha megérik az esküvőmet. egyébként sem szeretem a nagy felhajtást, nekem valahogy az esküvő is a magánügy kategóriába tartozik.

2011. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
családja válogatja. nálunk a 300 fő a normális (harmad unokatestvérekkel is tartjuk a kapcsolatot) tehát nekünk kicsi lenne
2011. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagy esküvó a mai világba nekünk kb 25 fös lesz...:DDe a környezetembe volt már 900 és 1000 fös is:O:D
2012. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!