Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérlek belinkelnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek belinkelnétek olyan varrónőt, aki 50ezer alatt varrná meg a ruhámat pesten?

Figyelt kérdés
Semmi extra nincs a ruhán, A vonalú semmi extra?
2011. ápr. 16. 14:35
 1/8 napietus ***** válasza:
Pesten nem tudok, Dorogon nem jó? nincs túl messze Pesttől.
2011. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
50ezer alatt?:O Én egy kisebb városban élek, szerintem ne pont Pesten vedd, és itt 20ezerért megvarrta nekem, és gyönyörű lett! 20ezerben benne van a varrás + az anyag. Ha érdekel hol, akkor megírhatom, bár Pesttől elég messze van, de közelebb is találsz biztos olyat, aki szépen dolgozik, és a feléért is vállalja.
2011. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedveseim :) Ott a privi, tárt karokkal és széles mosollyal várlak titeket!! Minden infoval együtt...


annyira nem fontos, hogy hol van, mert lehet, hogy a párom jár arra, és akkor néha beugrom mellé...


figyelem a postaládát :)

2011. ápr. 16. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
miért ne pesten venné meg? nagyobb a verseny ergó alacsonyabb az ár. 20ezer irreálisan alacsony ár. amikor öltönyt csináltatott az oszály az is 30-ba fájt pedig kedvezményt kaptunk mert az egész oszály csinált
2011. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ha utam arra fog vinni akkor ott veszem meg ahol olcsóbb...


minden ötletre égetően szükségem van, ha tudsz olcsó varrónőt szóljál! :)

2011. ápr. 16. 14:55
 6/8 napietus ***** válasza:
27%
küldtem privit :)
2011. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi igen, megkaptam! Még várok egy picit!
2011. ápr. 16. 23:15
 8/8 anonim válasza:

Igen is van olcsó varrónő Pesten! nekem most fogja varrni anyaggal együtt a ruhámat kb 30000 ért. Azért kb, mert ebből nem tudni mennyi lesz a munkadíj, de ruhám anyaga 7000 ft volt!


Elküldöm priviben a nevét és az elérhetőségét!

2011. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!