Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvérem esküvőjére szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérem esküvőjére szeretnék meglepetést. Énekelnék valamit gitár kísérettel, viszont nem tudom mit. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy magyar, vagy külföldi, csak olyan legyen, amit sima gitárral el lehet énekelni.
2011. ápr. 17. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvis Presley: Love me tender , love meg sweet


nekem ez tetszik nagyon

2011. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs: love me sweet
2011. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugyan erre gondoltam én is legelső körben!! :D
2011. ápr. 17. 20:16
 4/9 A kérdező kommentje:
további ötletek?
2011. ápr. 17. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem jön be a link!! :(
2011. ápr. 18. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Whitney Houston - I always love you..... ez akart lenni a link
2011. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az I always love you is nagyon szép, de nem egyszerű feladat elénekelni egy nem hivatásos énekesnek. De ha képes rá a kérdező, akkor szuper!
2011. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha poénosat szeretnél,akkor ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=phYWLOotC7M

=D

Ha pedig komolyabbat,akkor a Szinetár Dóra&Bereczki Zoltán-Szívből szeretni,vagy Auth Csilla-Féltelek. Most így hirtelen több nem jut eszembe =)

2011. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!