Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötés szertartás nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés szertartás nélkül?

Figyelt kérdés

olyat lehet?

őszintén szólva,nekem nincs kedvem érzelgős sablon dumákhoz,sok meghívottnak jópofizni,de még a fehér ruha se tud lázba hozni.

tudom,tudom,akkor minek házasodni.ez a páromnak fontos,engem nem izgat a dolog.

L26


2011. ápr. 18. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2011. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,van ilyen esküvő..A két tanús.Nekünk is az volt..

-sima hétköznapi ruhába mentünk be.

-az utcáról rángattunk be két embert tanúnak,így egy rokon sem volt ott

-A hölgy elmondta amit kellett,és röpke pár perc alatt férj és feleség voltunk

- egyedül csak egy üveg pezsgőt vettünk,hogy a tanúkkal tudjunk koccintani,ha már megtették nekünk azt,hogy elvállalták a tanúskodást.

-JA! Még gyűrűnk se volt..Az egyik régi gyűrűmet használtuk jelképnek..

Házasok vagyunk,és boldogok..

2011. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,örülök hogy így is lehet
2011. ápr. 18. 12:21
 4/8 SzilKa ***** válasza:
100%
hogyne lehetne... önkormányzati esküvő, amire elég Nektek és a két tanúnak menni, az egész kb 15 perc.
2011. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Lehet persze


kérsz időpontot az anyakönyvvezetőtől,bementek 2 tanuval (mint irták előttem,utcán is összeszedhetőek) és negyed órán belül férj és feleség vagytok


nekem is egyre jobban tetszik ez a verzió,amióta megemlitettük hogy össze kellene házasodni a rokonság világraszóló lagzit tervezget...csak koppanni fognak,mert az nem a miénk lesz

23/N


sok boldogságot

2011. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk is két tanús lesz. Azért veszek magamnak valami szép alkalmi fehér ruhát, de semmiképp se menyasszonyit. 2 hónap múlva lesz, de semmit nem szerveztünk még rajta, csak bejelentettük a szándékot. Hó végén elmegyek egy esküvőszervezőbe és azért egy minimális díszítést, zenét és pezsgőt kérni fogok. Aztán talán elmegyünk vhova ebédelni a tanukkal. Ennyi. Ja gyűrűnk azért persze van, ami nagyon gyönyörű, ebből nem adtam volna lejjebb!
2011. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretem a felhajtást, én tanúként voltam ilyen Templomi esküvőn! szal ha akarjátok pap előtt is meglehet esküdni rokonság nélkül és a polgárit is el lehet intézni :) sok boldogságot nektek
2011. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utálom az esküvőket övező felhajtást. az egész elvesztette már a valódi lényegét.


én is úgy tervezem, hogy veszek valami csinos, elegáns, alkalomhoz illő ruhát, kiválasztunk 2 darab hozzánk illő gyűrűt, szépen besétálunk, aláírjuk a papírt, felhúzzuk a gyűrűt, iszunk egy pezsgőt.

nem etetjük-itatjuk a szegről-végről ismert rokonokat, nem dobunk ki 10 évre elegendő spórolt pénzt az ablakon.

azért tanút nem az utcáról szeretnék berángatni :D erre már megvan a jelöltem.

a szertartásra elhívok pár olyan embert aki valóban nagyon fontos számomra, és szeretném, h részt vegyen ezen az eseményen.

de egy percig nem aposztrofálnám úgy ezt a napot, h életem legboldogabb napja...

életem legboldogabb napjai azok lesznek, amikor megszületnek a gyermekeink, kimondják az első szavukat, leérettségiznek, átveszik a diplomájukat és még sorolhatnám.

nem attól leszek boldog, h ünnepeltetem magam egy halom emberrel, akiknek jó esetben a felét ismerem.

2011. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!