Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Köszönö ajándék? Kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönö ajándék? Kell az egyáltalán? Ha igen mi legyen az?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy szem bonbon volt, amit az ültető kártya mellé raktunk.

Nem kötelező, de fel tudja dobni a dekort. Mi arra úgy is csak alig költöttünk - pár lufi -.

2011. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk mézeskalács volt.


Pl. mi kaptunk:

- üvegfestékkel feliratozott kis üvegbe mézet

- köszönőkártya az asztalnál

- a pár képével hűtőmágnes (a fotós a szertartás után készített egy képet és abból megcsinálta pár órán belül)

- őszibarack sütemény

2011. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok


Természetesen nem kötelező semmi. Ha ti nem akartok, nem kell adni semmit.

2011. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nálunk nem volt, de voltam olyan lagziban ahol egy kis tüll-be volt egy szem csoki csomagolva. A csoki csomagolásán pedig a pár neve állt. Én feleslegesnek tartottam.
2011. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 19. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy fénykép lesz, hasonló papírban és designe-nal mint a meghívó volt. Félbehajtott papír,belső lapnak a négy sarka megvágva. Ráírva pedig a nevünk és a dátum.
2011. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lesz. Tapasztalatból mondom, nagyon sok olyan esküvőn voltam már, ahol ide-oda kallódtak ezek az ajándékok és az olyan fájó.
2011. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt, fel sem merült. Ilyenekről hallottam/láttam már: mézeskalács a pár nevével, bon-bon, köszönőkártya egy kis virággal, kémcsőben vers/virággal feldíszítve. Egy drágább/különlegesebb pedig: esküvőillatosítás - [link]
2011. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kelleni nem kell, ám nálunk is lesz, de főleg a dekoráció miatt. Mézeskalácsot fogunk gyártani, szép és olcsó is!
2011. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a tányérokon volt egy-egy szál műrózsa a szalvétával összefogva és a szalaggal átkötve. Jól mutatott nagyon, és egy csomóan hazavitték, ahol azóta jártunk vendégségben rokonoknál, mindenhol láttuk, hogy kitették kis vázába, vitrinbe stb. Az emberek szeretnek emléket hazavinni az esküvőről, megteszi egy kártya is, vagy hasonló (csokit, cukrot vagy egyéb élelmiszert nem akartunk, mert megromlik, kukacosodik stb.).


Ami előnye van még, hogy így kevésbé bontják meg a dekort! Sok helyen (főleg nagyobb lagzikban) láttam, hogy inkább szétszedik a dekort is vendégek, csak vihessenek valamit haza! Volt olyan, hogy el se kezdődött a vacsora, de már nem volt virág a vázákban, mert azonnal lecsaptak rá. :(

2011. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!