Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ajándék pénz-valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ajándék pénz-valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nem akarom csak úgy borítékban adni, valami kicsit ütősebb, jópofa dolgot szeretnék. Tudna valaki ötletet adni, hogy lehet pénzt adni nem borítékban?
2011. ápr. 19. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fából készült kis kincsesládika volt a kedvencem, benne egy idézettel.

A péznek is örültünk, és a ládikát is mai napig használom az ékszereim tárolására.

2011. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy plüss figura zsebébe rejtették el.
2011. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De kaptunk szív alakú bárnába bevarrva is pénzt, tesómék pedig szív alakú jégtömböt, benne egy csomó kétszázas érmével (eszméltelen jó, de irtó macerás...)
2011. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Pénztárca!

A pénzt amit adsz, felváltod a legkisebb papírpénzre, hogy minél többnek látszódjon és jó vaskos legyen!Egyszerű és nagyszerű!

2011. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy kedves barátnője ment férjhez (meglehetősen karakán menyecske :), neki egy "férjnevelőt" - fakanalat - adtunk, s arra kötöttük rá a kis chiffonzsákba rakott pénzt. Nagyon tetszett nekik.
2011. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hentes barátunk esküvőjére malacperselybe raktuk a pénzt kétszázasokban :)
2011. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi(a barátainkkal egyetemben) egy barátunk esküvőjére "kincses"ládát csináltattunk,amit tele tettünk 5-10-20 ft-os érmékkel...ne tudd meg! A láda a mai napig megvan(évekkel ezelőtt volt az esküvőjük).A pénzt persze elköltötték...
2011. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Jó, tudom, hogy önmagában is húzós összeg, de ha esetleg nem számít a pénz: [link]
2011. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy malacperselybe raktuk a százasokba beváltott pénzt.A nővérem a barátaitól kapott egy albumot,ami tele volt rakva kétszázasokkal.Most már mondjuk ugyanezt minimum ötszázasokkal lehet megcsinálni.:D
2011. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt osztálytársam esküvőjére egy olyan fényképkeretet vettem, amibe több képet lehet elhelyezni, és a képek helyére tettem a bankókat :)
2011. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!