Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy sima polgári esküvő?

Figyelt kérdés
Szóval a jegyespár,két tanú és pár vendég. Minden felhajtás nélkül? Vagy a vendégek után külön kell fizetni?
2011. ápr. 21. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Ha csak 2 tanú van, akkor ingyenes. Ha vendégek is vannak akkor 6000 Ft minimum. Ebbe benne van a zene 1 üveg pezsgő. 15000Ft, ha helyszínre kell mennie az anyakönyvezetőnek. Ha egyéb extrákat akarsz, azt kérdezd meg a hivatalba.
2011. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
HA semmi extra nincs (se pezsgö, se zene, se beszéd), CSAK a hivatalos szertartás, akkor nem kerül semmibe. A vendégekre elöfodul, hogy kell fizetni, de ha csak ott vannak, akkor nem.
2011. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Még annyi, hogy a polgári szertartást a tanúknak illik kifizetni!
2011. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Milyen szertartást kell a tanúknak fizetni?? Hiszen ingyen van..A pezsgőt? Ugyanmár! Egy pezsgőt csak meg tud venni az ember..
2011. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
kevertek valamit,a templomi szertartás szokták fizetni a tanuk,ahogy a keretszülők a keresztelőt
2011. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De lényeg a lényeg két tanúval és a jegyespárral ingyen van. Az a pár vendég meg belefér, bár én nem ragaszkodom hozzá különösebben. Azért csodálkozom, mert én valami 100ezres nagyságrendű dologra gondoltam. :) Köszö még egyszer!
2011. ápr. 21. 20:15
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Én szüleim januárban házasodtak össze, polgári esküvő, a pár + két tanú és ingyenes volt. Minden fel lett véve videóra, itthon megnéztük együtt és ünnepeltünk.
2011. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is ilyen volt!Mi a tanuk,meg pár vendég!Tök ingyenes volt...a pezsgőt meg mi vittük!Sztem önkormányzata válogatja...
2011. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Miskolcon a polgárit szokás a tanúknak fizetni, ha NEM INGYENES (két tanús) szertartásról van szó! okoska....
2011. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szombati napon tartandó esküvő, illeték köteles lett 2011. január elsejétől. Egységesen az ország összes Házasságkötő termében mindenhol, 2200 -Ft illetékbélyeg kell hozzá, plusz mindkét fél által aláírt kérelem a szombati esküvőhöz.

+ sok helyen külön díjjat számítanak fel a terem bérletidíj, az igények szerinti, különböző szolgáltatásokért (gépzene, élőzene, szabvalat, videós-fotós, pezsgő stb...)

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

2011. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!