Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan reagàlnàt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagàlnàtok le?

Figyelt kérdés

A baràtnõmet a férje csalàdja, szinte màr teljesen megutàltattàk, hogy làtogassa õket. Szülõk màr nincsenek, csak tesvérek.

Esküvõre hivatalosak. A baràtnõm nem akar elmenni. Egyszerû esküvõ, oda-vissza 120 km.

A férj elment a felesége nélkül. Még azt tudni kell, hogy a testvérei àllandóan befolyàsoljàk a férjet, és ez miatt veszekszenek mindig.

A férj nagyon hajlik a szavukra, viszont àllitàsa szerint szereti a baràtnõmet. Szegény most sir, hogy egyàltalàn nem hibàs és a férjét egyàltalàn nem érdekli, hogy õt kiutàltàk. Es ahol laknak teljesen most egyedül van, nincs senkije, még csak kikapcsolni sem tud senkivel.


Mi a véleményetek?


2011. ápr. 23. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha a férj igazán szereti akkor nem hat rá még a fenvaló sem! nemhogy testvérek (tapasztalat)

meg kell őszintén beszélni, hogy akkor most mi a helyzet, úgy kéne megoldja a férj hogy a feleség se és a testvérek se haragudjanak

2011. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most per pillanat baratnod azert sir, mert ferje Onelkule ment az eskuvore, es O lemaradt. Azt hiszem, baratnod ugy gondolta, hogy zsarolni tudja ferjet, ha O nem akar menni, akkor ferj sem megy. Egy kicsit elszamolta a baratnod, most legszivesebben O is ott lenne.
2011. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A baràtnõm mondta neki, hogy menjen nyugodtan. Csak az ami fàj neki, hogy mindent megtett és mégis a testvérei szemetek vele. Hogy jobban megértsétek, csinos és a hùga meg tudnà ölni egy kanàl vizben. A férj viszont gyàva, nem mer rendet tenni a testvérei között.

Ezt én is làttam.

2011. ápr. 23. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:

szedje össze magát a férj, sztem nincs más megoldás

a barátnőd meg miért veszi szivre a szemétkedést hogyha nem hibás semmiben?

én is voltam pont ilyen helyzetben, egyszerüen nem reagáltam......láss csodát megunták és abba hagyták

persze a párom mellém állt ha kellett

2011. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, attól hogy téged utál a férjed családja (nyilván ez kölcsönös), a férjednek attól még nem kötelessége őket utálni. Sőt, lehet, hogy ez rosszul is esik neki, és most épp "két tűz közé szorult"


Ui: egy anonim oldalon ne szégyelld bevallani, hogy rólad van szó, nem kell E/3-ban feltenni a kérdést...

2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Hàl'istennek nekem nincs ilyen problémàm. Nekem vannak gyerekeim is, dehogyis rólam szól.
2011. ápr. 23. 17:32
 7/13 A kérdező kommentje:

17:26


Ja és remélem, hogy nem magadból indulsz ki??

2011. ápr. 23. 17:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Szukseges a visszavagas, vagy valaszokat akarsz kerdesedre?

2011. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha téged megvàdol valaki nem vàgsz vissza?:)
2011. ápr. 23. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem a neten. Mindegy hogy ki mit gondol, ir. Szorakozasbol/pihenesert vagyok itt, nem azert hogy igaz baratokat szerezzek, vagy hogy felhuzzam magam azon hogy ki mit ir. Nem lehet tudni, hogy kerdezok igazat irnak e, vagy valaszolok igazan vadolnak e.
2011. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!