Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtartsuk az esküvőt? Hallgas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartsuk az esküvőt? Hallgassunk a többiekre, igazuk van?

Figyelt kérdés
Helyzet az,hogy eljegyzés megvolt egy ideje,párommal idén nyár végén szép csendben házasodnánk,de mindenki azt mondja felesleges ez a kis esküvő is minek költeni rá mert az csak egy papír.Mit gondoltok?Tényleg csak egy kis egyszerű esküvő lenne,polgári és után kaja,úgy 20an lennénk összesen,vagy csak menjünk a 2 tanúval és ennyi..?
2011. máj. 6. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fontos, hogy mások mit mondanak, az a fontos, hogy TI mit akartok. Nem értem, hogy miért érdekel mit akarnak mások. Az ő életük vagy a tiétek?
2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgas senkire!Csináljátok azt amit szeretnétek!
2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerintük a házasság csak egy papír, akkor csak sajnálni tudom őket.

Ne halgass rájuk, mert egy életen át bánkódhatsz miatta.

2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 mókus0715 ***** válasza:
92%
Szerintem az esküvői élményt meg kell adni másoknak is! :) Nem azért, hogy verjétek magatokat mások előtt, hanem ha azt a 20 embert úgy gondolod, h megilleti az, hogy lássa h egybekeltek, akkor legyenek ott ők is. 20 ember megvacsoráztatása mégsem olyan nagy összeg. Nem kicsi tény, de kisebb, mint 200é. A családban nálunk is volt már ilyen..
2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

ki az a mindenki?


mi velünk együtt 12-en leszünk (szülők,nagyszülők),aki tudja,az azt mondja h igy felesleges...


de a mi napunk,nem érdekel a sok károgo,hisz azért kárognak,mert nincsenek meghivva


nekünk csak a ruha és a gyűrű lesz pénzben,mert a két anyuka akar főzőcskézni,sütit megsütik előtte nap,tortát kapjuk ajándékba


hozzáteszem,csinálhatnánk 200fős lagzit,de inkább elutazunk 3 hét nászutra az asküvő árából...


sok boldogságot,ne hallgass a károgókra

2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
óh, hát egy bizonyos szinten túl tökmindegy, hogy mások mit gondolnak a ti esküvőtökről/ életetekről. ne alkalmazkodjatok mások véleményéhez, ez a ti napotok, a ti házasságkötésetek, csináljátok úgy, ahogy ti szeretnétek.
2011. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A miénk is ilyen kis 20 fős volt.

A nagy lagzitól irtóztam volna, ez azért csak jár nekünk is, meg a szűk családnak is, anyagilag sem túl megterhelő.

Mégiscsak egyszer nősül az ember először. :)

2011. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki gondolkozik ugy hogy "csak egy papir". Valaki szereti a tradicionalis utat vegig jarni, buszken es szseretettel, orommel. Tartsatok meg az eskuvot, szeretitek egymast, a ti kapcsolatotok, egymassal es vilaggal tudatni akarjatok, hogy ti mit jelentetek egymasnak.

Gratulalok.

2011. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Aki azt mondja, hogy ez felesleges, azt ne hívjátok meg. :P :)))

Egyébként téged most tényleg megingatott mások véleménye...? Mert akkor valóban át kell gondolni a dolgot.


Viccen kívül: szerintem te jól tudod mit szeretnél (nyilván a párod is), cselekedjetek aszerint és legyetek boldogok. :)

2011. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tudjuk mit szeretnénk,házasodni :-)

Csak a melóhelyen is meg a családban is azt mondják felesleges költeni rá mert csak papír.de az a pláne ebben,hogy aki ezt mondta mindegyik házas 10-40éve

Elgondolkodtatott,de én nem úgy gondolom,hogy csak papír.

Élettársként például semmit nem tehetünk meg,például meghatalmazás,gyermek az apa nevére stb..stb..vagy rosszul tudom?

2011. máj. 6. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!