Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találok olcsóbb éttermet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olcsóbb éttermet Budapesten?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel 2011.július 8-án házasodunk össze, de sajnos még nem sikerült éttermet találnunk. Vagyis találtunk nagyon szépeket, na de mennyiért?? :OO Kiakadtunk. A legolcsóbb étterem, amit találtunk 400.000.- ba kerülne 40 főre. Semmi extrát nem kérünk pedig. Svédasztalos vacsora, italfogyasztás: sör, bor, röviditalok. Ha tudna valaki ajánlani nekünk valami olcsóbb éttermet, azt megköszönnénk. Már nagyon el vagyunk keseredve, hogy milyen árak vannak... :(
2011. máj. 12. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tizezernél olcsóbb itallal együtt? Nem nagyon fogsz találni. Számold ki, kell is ennyi ha éttermi árakkalszámolsz. Talán vidéken.

Vagy csak bérelj helyiséget, rendeld meg a kaját valahol és az italokat vegyétek magatok.

2011. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Darcy01 ***** válasza:
100%
A Trófea éttermekben érdeklődj. Ez olyan 'All you can eat' típusú étterem, több is van Budapesten, és úgy tudom, hogy zártkörű rendezvényeket is lehet ott tartani.
2011. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt találtam, nem tudom, budapesten házasodtok e.

[link] , a lap alja felé van az esküvői akció. 7490.-/fő, így 300.000ft lenne, de minden korlátlan, de csak éjfélig sajna. Ezt nektek kell eldönteni, hogy így jó e, vagy mennyire tudtok változtatni az éjfélen, de sztem meglehet kérdezni az étterem vezetőséget, hátha:)

2011. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

11:32-es vagyok.


Még jó hogy írtam, hogy nem tudom bp-en akartok e házasodni, amikor eleve a kérdésben benne van:D bocsi:)

2011. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia,Budapesten lesz a lagzitok?Írj,mert ha igen én tudok egy helyet ami nem drága.Nekünk jövőre lesz ott a lagzink.Megnézem majd otthon a címet és kiírom.
2011. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Svédasztalos vacsora, italfogyasztással 10 ezer/fő alatt? És úgy, hogy fix időpontotok van? Ez számomra állom kategóriának tűnik, de remélem szerencsétek lesz... Ha sima, menüs vacsorában gondolkodnátok, más lenne a helyzet, de így nem lesz egyszerű...
2011. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy tipp:


[link]

2011. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Még egy:


[link]

2011. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

És még egy:


[link]

2011. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A másodiknál úgy látom, az esküvői tortát ajándékba adják!
2011. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!