Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát vegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát vegyek fel esküvőre, estére?

Figyelt kérdés

24éves molett csaj vagyok, szóval kérlek ezt vegyétek figyelembe..ritkán járok magassarkúban, én balerina cipőre gondoltam mivel az szerintem elegáns is lehet ha szépet választok..azért nem szeretnék magassarkút mert nem látom értelmét annak hogy feltörje a lábam és ez miatt egész este üljek..

kedvenc színeim a rózsaszín és lila, de ezeket nem tudom illik e..

és egész ruhában gondolkodjak vagy kétrészes (szoknya, felső) is lehet?


2011. máj. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nehéz megmondani mert nem tudjuk hogy mi áll jól. Valami ami vékonyít, nem tudom sajnos melyik a ruha vagy a kétrészes. Szerintem a két részes.

Off:

Mikor lesz az esküvő? :)

És gratula a párnak!

2011. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hello

köszi a választ!

augusztusban, csak én nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni a ruhavásárlást hanem előre inkább..

nappalra már megvan, akkor zöldben leszek.

2011. máj. 13. 18:27
 3/4 kisnita ***** válasza:
85%

Mell alatt szabott ruhát válassz ami kiemeli a derekat és vékonyít az még jobb ha egy öv is van hozzá a mell alatti részen. Esetleg nadrágkosztümöt is felvehetsz egyenes szárú nadrággal és olyan zakóval ami a csípőd felé ér egy picivel. A zakó mindenképpen karcsúsított legyen.

Ruha:

[link]

(ha nem szereted szabadon hagyni a karod és a vállad akkor egy szép szatén boleróval is fel lehet venni.

[link]

[link]

[link]

[link]


Cipőből jobb az olyan aminek van egy pici sarka, sokkal kényelmesebb mint a tök lapos főleg ha egész nap talpon van az ember.

Pl:

[link]

[link]

(az első szoknyához, a második nadrágkosztümhöz.

2011. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia :)

én is molett csaj vagyok,és esküvőre vagyok hivatalos :)

én nappal térd felett érő koktélruhában leszek egy nagyon magassarkúval,én jól érzem benne magam,a többi nem érdekel...

estére is valami rövidet fogok választani,nem vagyok még vénasszony,felvehetek rövidet,akinek nem tetszik,ne nézze

szóval nyugodtan válassz olyat,ami tetszik és jólérzed benne magad ;)

2011. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!