Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fogyóztál az esküvődre? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyóztál az esküvődre? Ha igen ha nem, miért? Sikerült?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert 20 hetes terhes voltam, és nem, mert még úgy is csak 50 kg voltam. :)
2011. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Hasonlóan az első válaszolóhoz, én is 20 hetes voltam és én is 50 kg :D
2011. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Én sem fogyóztam akkor, egyszerűen képtelen voltam az önsanyargatásra akkora örömmámorban! :) Bár én nem voltam kismama.


Rám akkor jön a fogyózhatnék, mikor depi vagyok és daginak érzem magam. :)

2011. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Igen, mert alapjáraton a nyári súlyom 58 kg körül van, 170 centihez, de télen felmentem 67-re, ezért leadtam 3 hónap alatt a felesleget és így éreztem magam tökéletesen :)

Pláne mert a menyecskeruhám egy testhezzálló latinos ruci volt, nem a hagyományos.

2011. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert 172 cm és 58 kg voltam és tökéletesen éreztem magam a bőrömben.

Most viszont igyekszem lefogyni mert nemrég született meg a kislányunk és bizony az 58 kg-tól még igen messze vagyok:)))

2011. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogyóztam, mert a párom mindenképp imád! Gebén is, kövéren is, más meg nem érdekel! Igaz, nem is volt rá szükségem, hogy fogyózzak, mert jó alakom volt akkor. Most már annyira nem, mert kismama vagyok! :)

De például a sógornőm, aki amúgy is vékony volt, ő fogyózott, és nagyon gebe lett az esküvőjére, hát az sem szép!

2011. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

De jó nektek kismamik!

Nekünk júliusban lesz az első házassági évfordulónk majd mi is szeretnénk babát de nagyon hullámzó még nálunk ez a dolog.. már jöhetne de mindig odázzuk a dolgot.. Ti is így voltatok? :)

2011. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

11:53-as vagyok


Nem,mi nem odáztuk el, mi már az esküvő előtt "dolgoztunk" a babán, de nem jött össze egyből, de nem hagytuk abba és most már itt nevetgél a kislányunk mellettem:)

2011. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11.51. vagyok és mi esküvő utánra terveztük, össze is jött utána 3 hónappal :)))
2011. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert kb. 2 kg felesleg volt rajtam, azt meg optikailag simán eltüntette a ruha.

Én azt csesztem el, hogy fűzőt csináltattam és a vacsoránál döbbentem rá, hogy annyira szorítja a gyomromat, hogy nem tudok enni. Úgyhogy konszolidáltan csorgattam a nyálamat a többiek vacsorájára :)

(Nem volt lagzi, csak vacsora a családdal)

2011. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!