Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nekem nagyon furcsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nagyon furcsa? Neked tetszik?

Figyelt kérdés

Esküvőt szerveznek és medencés buli lesz....ceremónia szabadban,konkrétan egy nagy medence lesz,és két kisebb,meg két jakuzzi.(ha jól emlékszem)

A menyasszony fehér fürdőruhába lesz,három féle lesz majd rajta amit cserélgetni fog,piros lesz a menyecske és hasonlók...

Nekem ez nagyon furcsa,én ilyen esküvőt még nem láttam...

Azt mondták ők kényelmesen akarnak bulizni,nem feszélyezve magas sarkúban meg öltönyben és hasonló kényelmetlen helyeken ülni...


Tetszik nektek az ilyen stílusú esküvő???

(ha valamit nem írtam volna le akkor kérdezzetek)


2011. máj. 21. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

NEM TETSZIK. EZ NEM IS ESKÜVŐ, HANEM EGY TINI BULI INKÁBB.

Egy esküvőben épp az a szép, ha mindenki csinosba ki van öltözve.

2011. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Én csak olvastam róla, de nagyon furi :-)

De maradjunk csak meg a hagyom jó magyar lagzinál...



15/L

2011. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nekem is furcsa volt hogy megkaptam a meghívót,és mondták hogy hozzak fürdőruhát...

Köszi a válszokat!

2011. máj. 21. 12:58
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ötletes. (:
2011. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Á, ez tényleg nem esküvő, hanem medencés buli....És mégis hogy gondolta az ifjú pár a fürdést? Fehér fürdőruha meg fürdőnadrág? Vagy marad minden rajtuk? (az még jobb...)

Nem vagyok maradi, de ez...naon furcsa ....:)

2011. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit furcsa de sok olyan van az életbe amit ki kell próbálni :) főleg ilyen jó időbe :D
2011. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Egy leány és legény búcsúnak jó ötlet lenne a medencés parti, de egy esküvőn sztem nem.

Amúgy is egy esküvőn azért italozgatnak is, marha jó lenne ha egy részeg rokon belefulladna a nagy parti közepette a vízbe.

2011. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

De, tényleg fura, és több hátuĺütője is van. Viszont tetszik a hozzáállásuk, hogy nem akarnak kiöltözve feszengeni. Ezerszer inkább ez, mint a habosbabos nagy ruha meg galamberegetés meg lagzi!

Azt mondjuk nem értem, hogy idősebb vendégek nem lesznek? Vagy lesznek, és van kedvük egész este pancsolni?

2011. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, de mindenki úgy megy férjhez ahogy akar.

Ha lehet esküvő a víz alatt, akkor miért ne lehetne medencével?!

2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!