Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez mit jelent? Csak vicc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Csak vicc volt, vagy komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Párommal 10 éve ismerjük egymást, 21 évesek vagyunk, 3 éve vagyunk együtt, és nyáron kimegyünk együtt (meg pár baráttal) nyaralni az USA-ba, és 2 napot Las Vegasban is leszünk majd.

Egyik nap néztünk egy filmet, amiben 2 szereplő Las Vegasban egy kis kápolnában összeházasodtak. Mondtam neki, hogy nekünk is ezt kellene tennünk. Erre teljes komolysággal azt mondta, hogy "jó ötlet, szerintem is". Azóta azon gondolkozom, hogy ez mit jelenthetett nála. Komolyan össze akar házasodni, vagy azt sem tudta, hogy mire válaszol?...


2011. máj. 22. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezhetek én is?


Szerinted én vagyok a kedves párod? He?

2011. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak viccelt. :)
2011. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

honnan tudjuk???

tőle kéne megkérdezned

2011. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvalóan csak viccelt és éppen te vagy, aki ezt kiprovokálta. Nem értem, hogy miért nem egyértelmű a dolog.
2011. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

A menyasszonya vagy már?Mert ha még nem akkor elég valószínűtlen hogy ez komoly lett volna!:(

Mi is szoktunk ezzel viccelődni,de Vegasban mindent szabad,ami ott történik nem számít!:)

2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk, hogy ismerjük-e a párodat, így nem tudhatjuk, hogy komolyan gondolta, viccelt vagy nem is tudta mire válaszol.

Viszont te tíz éve ismered. Ha valóban ismered, akkor tudnod kell, hogy mikor nem figyel csak válaszol, úgy, hogy azt sem tudja mire, tudnod kell, hogy mikor viccel, és tudnod kell, hogy mikor van komoly gondolat a mondata mögött.


Ha ezeket még nem ismered fel, akkor véletlen se menjél bele egy házasságba. Mármint egy hiteles házasságba.

2011. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!