Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsúra milyen programoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsúra milyen programokat szervezzek? Mit szoktak ilyenkor csinálni, hány embert szokás meghívni? Ki gondoskodik a kajáról?

Figyelt kérdés
Még lenne vagy ezer kérdésem, szóval amit tudtok a leánybúcsúról, lécci:)
2011. jún. 2. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

leánybúcsún,csak lányok vannak. a kaja attól függ,hogyha hova mentek. szórakozóhelyre/vagy kibéreltek valamit.

és hogy kit szokás meghívni? :) jó sok csippendél fiút!

2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]

Sok sikert, és jó szórakozást!:D

2011. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, azért azt tudom, hogy csak lányok vannak:D

Köszi:D

2011. jún. 2. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van az elsőnek, nekem lenne, én is meghívatnám őket!:D
2011. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Szokás, hogy petrezselymet árul a menyasszony miközben vonul a csapattal, meg hogy pasikkal tépetnek a ruhájából.és a chipanddale kötelező :):)
2011. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

fúú ma is vki nagyon bölcs volt. annira h az már fáj.

közölted h egy leánybúcsúra csk nőket szokás meghíni.

2011. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:15 hogy neked mennyire nincs agyad, vagy csak felfogásod.De hogy humorod nulla az tuti
2011. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
fiú gumibaba faszáról tejszínhabot szopni, berúgni,chippandale,zene, tánc, kaja, pia, szórakozó hely limóval.Fasztorta, szal csomó bántó pikáns dolgot kell csináltatni a leánnyal
2011. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!