Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt adtatok ismerősöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adtatok ismerősötök esküvőjén?

Figyelt kérdés
És mennyit illik adni minimum?
2011. jún. 9. 13:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
Semennyit mert olyasmire kinek van?
2011. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Fejenként 5 ezret, öten mentünk, így 25 ezret.
2011. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
50 ezret, de azóta megbántuk. Senki nem írt rá nevet a borítékokra, mivel mondták, hogy mindenki személyesen adja át. Aztán láttam, hogy csak oda dobták a többi közé, pedig a lehető legközelebbi rokonok vagyunk, szóval nem azért mert sóherek vagyunk, de nem vagyunk gazdagok, és szerintem azt se tudják, hogy mi melyiket adtuk. Bár lehet, hogy mindenki, sőt sokan még többet adtak, de azért mégiscsak...
2011. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Jó ha kajára van!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, kije vagy és milyen az anyagi helyzeted. Nyilván mindenki annyit ad, amennyit tud. Ja, és én úgy tudom, hogy a tanúknak kell a legtöbbet adni, de lehet, hogy tévedek.


Szerintem érdemes lenne megkérdezned a násznép többi tagját, hogy ők mennyit adnak és annak függvényében adnál te is.

2011. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem megyünk el esküvökre még rokonnak se minek,?
2011. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
13:40, látom rosszindulatból van bőven.
2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem rossz indulat ez igy van.
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván elsődlegesen pénztárca függő. Általában mi úgy szoktuk, hogy fejenként 10.000, mivel kb a kaja és minden egyéb leosztva (ruha, zene, terem, stb) kb ennyire jönnek ki. Így ugyan nem marad "pluszba" a párnak, de "mínuszba" se miattunk.
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 napietus ***** válasza:
64%

ha csak ismerős, akkor úgy szoktuk, hogy ugye tudjuk milyen helyen lesz, tudjuk, hogy ott kb. mennyibe kerül kettőnk étele-itala, és annál kicsit többet. pl. legutóbb férjem egy volt évfolyamtársáén úgy kalkuláltuk, hogy kb. fejenként 8000-et eszünk-iszunk meg (rátartással számolva), így egy huszast adtunk.


egyébként esküvőre szóló meghívást alapos indok nélkül lemondani nagyfokú neveletlenségre vall. akinek anyagi okai vannak, az természetesen más.

2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!