Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 38 éves menyasszonyként, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves menyasszonyként, és 40 éves vőlegényként, illő nagy lagzit csapni?

Figyelt kérdés

Kb 120 fős esküvő lenne. A vőlegénynek ez már a harmadik házassága (van 3 gyereke) a menyasszonynak ez az első.

Igazi lagzi lenne: zenekarral, koszorúslányokkal, fehér abroncsos ruhával, meg úgy mindennel ami kell. Illő ez ennyi idős korban?


2011. jún. 10. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Megmondom őszintén, nekem ilyen idősen kicsit fura lenne... de ti döntésetek/ő döntésük... ha így érzitek/érzik jól magatokat/magukat, akkor hajrá! :)
2011. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem csinálnék ekkora felhajtást,főleg hogy a fickó harmadszorra házasodik.Nem normális az biztos.Szépen fű alatt két tanúval megesküdnék,aztán ennyi.Ha már annyira házasodni akar a hapsi..
2011. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen, illő.


Sok boldogságot!

2011. jún. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
mindenki olyan esküvőt csinál amilyet akar. Megőrülök az ilyen szűklátókörű emberektől,akik elő akarják írni,hogy mi illik és mi lenne jó a másiknak.
2011. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%
A faszi tud élni, te leszel a negyedik felesége akivel lagzizik de vajon ki lesz az ötödik?
2011. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Pontosabban mínusz egy mindenhova, elnéztem (:
2011. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!