Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Főasztallal kapcsolatos kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főasztallal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. a szüleim elváltak már nagyon rég, a kapcsolatot nem is tartják. mindkettőnek új párja van. hogy ültessem őket a főasztalhoz? pl. én lennék a menyasszony. mellettem mondjuk apukám, és utána? ültessem mellé a párját? de ezzel előrébb sorolnám, mint anyukámat. de ha apukám párját ültetem a végére, akkor ő lesz egyedül, mármint az hölgy. remélem érthető a probléma. elvált szülők gyermekei, nálatok hogy volt ez megoldva? van elképzelés, de várom a válaszokat. Köszönöm a segítséget előre is!
2011. jún. 11. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz döntés...vagy mindenkit magad köré vagy senkit. Mondjuk érdekes lesz az exek egymás mellet-szembe...:-S nekik milyen a viszonyuk? Ha rossz akkor előre tisztázzátok, hogy nem akarsz balhét...ezt csak azért mondom mert volt rá pl. hogy az exek összecsaptak a főasztalnál...hát nem volt valami vicces a szitu...
2011. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, elég kényes szitu. mi is úgy gondoltuk, hogy az új párok a szülőkkel szemben, de az meg hogy néz ki. az jutott eszembe, hogy apu, anyu, apu párja, anyu párja. és akkor senki nincs senki mellett, mindenki külön. csak az a baj, hogy a szülők nem nagyon beszélnek, meg fognak férni egymás mellett, viszont nem beszélnek. az újak meg még csak nem is ismerik egymást. addig talán egyszer fognak találkozni, és egyik sem beszédes. jó lesz, már látom előre. nem szeretném, hogy sértődés lenne, hogy mert ő közelebb ül, de az én páromat miért ültetted olyan messzire, stb. mert ha apukám ül mellettem, mellette anyu, mellette az ő párja, és a végén van apukám párja, akkor ő lenne egyedül. azt sem szeretném, de nem szeretném az anyukám elé helyezni sem. mindez természetesen igaz apukámra is. tehát most ezen filózom, nem a vőfélyen.
2011. jún. 11. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg:

apu

apu párja

anyu párja

anyu

2011. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináljátok úgy, hogy a főasztalnál ültök ti és a tanuk+a párjaik, ennyi, a szülőket a párjaikkal a közeletekbe vhova, és akkor nincs veszekedés, gond. Mindenképpen a jelenlegi párjukkal kellene őket ültetni.
2011. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy viccesnek tűnik,de ugyanilyen dilemma miatt mi úgy gondoltuk,hogy nem lesznek ilyen konvenciók,ezért azt választottuk,hogy az anyakönyvvezetőt külső helyszínre hívtuk (nevezetesen focipálya),ezt követően pedig svédasztal volt,abszolút állófogadás jelleggel a pálya mellett,aki akart,a lelátóra leülhetett,mégpedig úgy,ahogy akart.Nem is volt semmi probléma,és anyagilag sem volt olyan megterhelő mint egy klasszikus éttermi-lakodalmi vacsora,pedig a kaja szuper volt és abszolút elegendő.
2011. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, a tanús dolog jön be a legjobban eddig, ez a legigazságosabb. a svédasztalos sem rossz, de nem szeretnénk svédasztalt. de az ötlet jó:)
2011. jún. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!