Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátommal megvehetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal megvehetem a menyasszonyi ruhát? Nem is tom miért kérdezem, valszeg a sok amerikai film miatt van bennem h nem láthataja férj a menyasszonyi ruhát, blabla.

Figyelt kérdés
... amúgy nem vagyok babonás, csakazt em akarom h az emebrek "megszóljanak" és megjegyzésekkel illessenek
2011. jún. 13. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,

Te egy kis nyafka p.csa vagy. Mit banom en mit csinalsz az eletedben.

2011. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....

ez a nemtoménkicsoda bebizonyította h ő sem 100-as teljesen:D


én tartanám két tanúval, csak a barátom akar a rokonai közül is :((((....bár nemtudom...hogy lesz

2011. jún. 13. 15:27
 13/18 anonim ***** válasza:
Fromoznak igaza van,amúgy az összes kommentedből lejön hogy a hátad középre kívánod ezt az esküvőt.Csak a párod sajnálom,mert előbb utóbb neki is lejön majd ez.
2011. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért nem tartjátok akkor szűk családi körben? Lesznek rokonok meg nem is. Én mondjuk biztos nem mennék a párommal esküvői ruhát venni, eleve másmilyen ruhákat se vele vennék, mert férfi, nők jobban tudnak állást foglalni az ügyben.
2011. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én pusztán azért nem akartam,hogy lássa,mert azt szerettem volna,ha teljes díszben, kismnikelve, szépen lát meg a ruhában, azon a napon. Nekem kicsit illúzióromboló lett volna, hogy na ilyen lesz a ruha és kész!

De ha téged ez nem foglalkoztat, akkor elmehetsz vele is megvenni!

2011. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
inkább ne menj el vele, legalábbis én nem tenném, ez nem is babona, de hidd el h van benne vmi, inkább a boldog házasság reményében ne lássa a lagzi előtt a ruhát, hidd el nagyobb öröm lesz neki is, h rajtad látja a bevonulásodkor előszor a ruhát
2011. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Anyum, tesóm barátnőm messze lakik, mindenki felváltva dolgozik, így elmentem a párommal körülnézni ruhaügyben. Aztán megláttam, felpróbáltam, beleszerettem, és így megvettük együtt. Tudod, ha ezen múlik, hogy milyen lesz a házasság, akkor....
2011. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
végre egy nő aki nem úgy vélekedik, hogy "jajj én leszek a hejcegnő az esküvőn minden úgy lesz, ahogy akarom, ez életem nagy napja"
2011. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!