Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy legyen így vőfély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így vőfély?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy párom német, és

2012-június-30 án lesz a lagzink.

Tegnapelőtt megvolt a lánykérés :)

Tegnap meg beszélgettünk erről,

és én szeretnék vőfélyt, mivel

160-fős lagzink lesz sátorban.

Milyen vőfély legyen?


21/L


2011. jún. 13. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokban függ a vendégektől, de gondolom nagyrészt fele-fele. Annyi, hogy beszéljétek meg a vőféllyel, hogy bizonyos mondatokat, verseketmondjon el németül is. Apukám egyszer már csinált ilyet (vőfély) és nagyon jól sikerült a buli, meg voltak elégedve!
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon magyar szokás szerint. AS vőlegényeddel és a vőféllyel pedig beszéljétek meg a német vendégek tájékoztatását és szórakoztatását.
2011. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyen ez az elsődleges szempont a vőfély keresésénél, hogy tudjon legalább alapfokon németül, aki ennek megfelel, attól kell csak árajánlatot kérni.


Ha nem akartok hagyományos magyaros lagzit, akkor pedig ceremóniamestert keressetek, bár szerintem a német vendégek jobban értékelnének egy igazi, naagy magyaros lagzit! ;)


Abban mindenképp igazad van, hogy ekkora vendégsereg irányításához és szórakoztatásához szükség van vőfélyre, ez nem is lehet kérdés. :)

2011. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tesóméknál 300 vendég volt, és meg volt hívva 20 olasz vendég is (mivel az unokatesóm kint él, ott ment férjhez) és én is beszélek olaszul, mi fordítottunk, de gondolom nálatok több lesz a német vendég, ezért már jó lenne, ha találnátok olyat, aki utána németül is elmondja a verseket, vagy legalább is a "fontosabb" verseket:))

Nekünk most lesz az esküvőnk, de "csak" 90 fő lesz, nálunk a párom testvére és az unokatestvérem fognak kikérni minket. Ha nálatok van olyan, aki el tudja mondani(rajtad kívül) németül is a szövegeket, teljesen felesleges a vőfély:))

Sok Boldogságot:))

2011. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és itt a "rajtatok kívül"-ön nagy hangsúly van, semmi ilyesmi feladatot ne vállaljatok magatokra, s közeli hozzátartozónak se adjatok, mert ez a nap Nektek és a családnak az ünneplésről kell szólnia! :)
2011. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hali!


Sikerült találnod valakit? Nekem is szükségem lenne egy németül beszélö vöfélyre.


Remélem tud valaki segíteni!


Üdv

2011. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2012. július 21-ére keresek ügyfeleimnek egy budapesti német-magyar esküvőre németül jól beszélő vőfélyt.


Megköszönném, ha tudtok ajánlani.


Amúgy szerintem fontos, hogy legyen valaki, aki irányítja a násznépet és az ne barát, rokon legyen, mert nem biztos, hogy elfogadják őt irányítónak


Pl. fiatal barátot megkérsz a feladatra, akit amúgy mindenki ismer a családból. Elég érdekes lenne, ha ő próbálná leállítani a berúgott idős nagybácsit :-)), aki épp a kedvenc nótáját szeretné elhúzatni mondjuk épp a tortavágás idején a zenekarral :-)))


Jobb, egy kívülálló.

2011. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!