Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került összességbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került összességbe az esküvőtök?

Figyelt kérdés

Lehet részletezni is a listát.

Pl. étel, ital: xFt

helyszín, zenekar, ruha, fodrász, sminkes, díszlet meg ami még nem jut eszembe:$


2011. jún. 14. 13:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem érzem túlzásnak. A miénk volt a 1,8 millió! Egyáltalán nem volt rongyrázós. Egy átlag, normál lagzinak mondanám. Csak az ennyibe kerül kb. Talán ami egy picit drágább volt, a ruhám,mert az 170 ezer volt!
2011. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem, hogy rongyrázós esküvő lett volna, vagy hogy úgy túlzás hogy pl 100 tagú cigányzenekar, 200 galamb levegőbe eresztése szal nem flancolás. Csak hogy nem éreztétek úgy, hogy ennyi pénzt egyetlen napra kiadni, mikor sokkal kevesebből is meg lehet oldani, persze nem lesz olyan, de akkor is. pl 1,8 millióból már be lehet rendezni egy lakást, vagy majdnem kifut egy autót, az esküvő meg egy emlék, ami megmarad az agyadban de nem kézzel fogható, de elvileg attól szép emlék, hogy ahhoz mész akit szeretsz, nem attól, hogy milyen, meg azon a napon boldog vagy ha 50 ezerből hoztátok ki, meg ha több milliót költöttetek rá akkor is. mondjuk én spórolós vagyok, szal én inkább valami maradandóbb dologra költeném a pénzem nagy esküvő helyett.
2011. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
51%

És még kérdezik miért nem akarok soha férjhez menni. Mert amit megfogadnak nem tartják be. 6 milliót költöttetek házasságra és a férj megcsalt elég rövid időn belül. Nem divatból, hanem a sok látott kudarc miatt nem akarnak ma már sokan férjhez menni, mert egy csomó mindenkinek semmi se szent.

Bocs az OFF-ért.


Unokatesómék 1,2 milliót költöttek azt mondták. Összespórolták aztán rá egy félévre beadták a válópert...

2011. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért pontoztatok le? Mert nem került az esküvőm milliókba?

Mert csak két tanús esküvőm volt már szar alak lennék?Azért ez tök szánalmas hogy ezért lepontoztok másokat:(

2011. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

83%-os!

Ha te vagy a Big Mac-es nekem az tetszett a legjobban én korábban már felpontoztalak. De amúgy igen, nyilván gáz vagy, hogy nem költöttél milliókat (:

2011. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%

Na most majd megint kezdődik az általánosítás. Nem mindenki válik el,akinek nagy lagzija van!

Nem, nem sajnáltuk rá! Egyébként mivel már kész volt a ház, be volt rendezve, így nem ajándékot kaptunk nagyrészt,hanem pénzt és vissza is jött az ára. De ha nem jön vissza, akkor sem lett volna baj. Szerencsére kölcsönkéregetés, hitel nélkül meg volt rá a pénzünk! Igaz, nem kézzelfogható, de mégis. A mai napig sokszor megnézzük a dvd-t. Egy hónapban egyszer biztos!:) Ahogy a képeket is sűrűn átlapozom!

2011. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Most lesz! :)

Eddig:

ruha 40 000 Ft,

cipő 5000 Ft,

szertartás 8500 Ft (csak zene),

étel-ital kb 150 000 Ft az ajánlat szerint (33 fő),

meghívók kb 3000 Ft (saját gyártmány),

gyűrűk 50 000 Ft,

nászút 90 000 Ft (4 nap, 3 éj, félpanzió),

torta 30 000 Ft lesz (60 szeletes)

csokorra 10 000 Ft-ot számolunk, aztán majd kiderül.

Eddig itt tartunk, összesen 386 500 Ft. Jó sok... :)

2011. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
82%

ma 14:50

Igen a Big MAcas vagyok. 10 éve volt az esküvőnk,és ma is boldog házasságban élek..Még ma is nagy a szerelem..De ezek szerint manapság nem ez számít,hanem az,hogy elmondhassa bárki,hogy milliókat költött egy olyan lagzira ami nem tartott sokáig..

Mindegy..Ha újra kezdhetném akkor is ilyen esküvőt akarnék.(a fagyit ingyen ,nászajándékba kaptuk a mekitől,)

2011. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 LN09 ***** válasza:
100%
Én vagyok az 50.000-es. Nekem is maradandó szép emlék, attól függetlenül, hogy nem voltak ott több 100-an, nem készült műtermi kép, video, meg sorolhatnám. Akiknek kellett ott voltak, és ennyi! Mi is tarthattunk volna nagy esküvőt mert 2 millio forintunk volt rá. De úgy gondoltuk, hogy bebútorozzuk a lakást :)
2011. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 LN09 ***** válasza:
100%

Big Mack-es én felpontoztalak!

Igaz, nekünk 2009-ben volt az esküvőnk, de 11 éve vagyunk együtt, és nem tervezünk válni :)

2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!