Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyiket válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket válasszam? 167 cm magas vagyok és 55 kg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. jún. 14. 22:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Megbízhatóságról nem tudok nyilatkozni, de mivel nem lehet próbálni, ezért necces. Vidd el a képeket egy varrónőhöz és kérj tőle árajánlatot.
2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon válogatós vagyok ruhákban, de az első képen látható, az valami meseszép! Kifinomult, letisztult, elegáns, egyszerűen nagyszerű :)
2011. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

22.55 vagyok.

Lehet, hogy tényleg jobban járnál, ha varrónővel csináltatnád meg. Egyrészt lehet, hogy olcsóbban kijönnél, másrészt az biztos jó lenne rád. :)

Csak figyelj, hogy jó varrónőt találj, aki tényleg el tudja készíteni a ruhát a képnek megfelelően!

2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így csalós és befolyásolós, én is az elsőt mondanám, de egyszerűen azért mert az a fotó a legjobb, és nagyon nehezen tudok elvonatkoztatni az összképtől, ha a ruhák csak egymás mellé ki lennének rakva, már közel sem biztos h. az elsőt választanám, de sajnos a másik két képen a ruha maga annyira nem jön ki jól.
2011. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
első vagy harmadik
2011. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha a fazont nézzük, az első azért lenne megfelelő, mert hosszított, tehát majdnem csípőig simul, és mivel nem vagy túl magas, így ez lenne a legjobb.

A másik kettő jobban takarja az esetleges felesleget, de szerintem ezek nagyon "összenyomnának".

2011. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az első. MESESZÉP!!!
2011. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az első nagyon szép, de baromi jó alakodnak kell lenni hozzá.

Nekem a második amúgy a favorit, a harmadik egy kicsit sok.

Szerintem menj be szalonba, ott rád is igazítják, ahányszor csak akarod.

Én pocakos menyasszony voltam, az esküvő előtt két nappal még egyszer átszabták nekem, hiszen szinte hetente változott a testem.

2011. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nekem a 3. sok boldogságot!
2011. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nekem is az első tetszik a legjobban, de mivel a te ruhád, neked kéne dönteni. Halkan jegyzem meg, hogy én is felpróbáltam kb. 8 ruhát, mindegyikről csináltam fényképet és legalább 20 embernek megmutattam, hogy szerinte melyik a legjobb. :D


Az ára nagyon kedvező és csábító, bár igazán merész vagy, ha így látatlanban berendeled a ruhát. Azt írja, hogy 1-1,5 hónap az érkezése, tehát azért kalkuláld bele, hogy mi van akkor, ha megérkezik a ruha és valami nem jó? Akkor lehet kapkodni. Talán tényleg érdemes megkérdezni egy varrónőt, vagy hívd fel őket telefonon (e-mailen is érdeklődhetsz), hogy mi van, ha mégsem jó a ruha méretben, vagy nem tetszik. Én úgy tudom, hogy internetes vásárlás esetén talán 8 napon belül vissza lehet küldeni az árut és visszakapni a teljes vételárat, de ez nem biztos. Megkérdezheted azt is, hogy van-e lehetőség, hogy kimenj Szlovákiába személyesen és megnézd a ruhát (bár nem tudom ebben az esetben mennyire éri meg az árát). Tehát nekem egy csomó kérdés felmerül ezzel kapcsolatban. Pl. Biztos, hogy rajtad is úgy fog állni mint a modellen???

2011. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!