Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kísérő gyűrű probléma. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérő gyűrű probléma. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Előrevetítem, hogy nem ez a legnagyobb problémám, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit tennétek a helyemben. Szóval eljegyzett a párom, ezüst kírésőgyűrűvel. Igen ám, de vannak arany illetve ezüst ékszereim (nyaklánc, gyűrű) is. Nyilván nem szép, ha a színek keverednek. Ugyanakkor szeretem őket váltogatni, attól függően, hogy épp milyen a hangulatom, ruhám stílusa. Ti mit tennétek a helyemben? Az ezüst gyűrű ellenére is felvennétek esetleg az arany ékszereiteket, vagy mennek a padlásra örökre?
2011. jún. 15. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem se ez a legnagyobb problémám de igenis gond. Az aranyat és az ezüstöt egyszerűen nem tudom keverni, mert nem érem jól magam. Most éppen az ezüstös és a mindenféle bizsus korszakomat élem. Igaz nálunk még nem nem a gyűrűvel van probléma.

Mondjuk a párom is hibás. Összevissza vásárol a szentem. Hol arany fülbevaló, hol ezüst karkötő, aztán arany lánc, majd ezüstös óra. Ja és stílusban is nagyon különböznek. Hát a legkisebb jóindulattal sincs esélyem se hordani őket. Időnként egyiket másikat, hogy lássa, hogy hordom.

2011. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak hogy egy kísérőgyűrűt nem válthatok le :S Ugyanakkor több ékeszerem, (köztük egy gyönyörű arany medál) anyukám emlékét őrzi. Fontos nekem, nem rakhatom el örökre :( De a gyűrűt meg nem vehetem le, hisz az szerelmünk záloga, vagy mi a fene...
2011. jún. 15. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindezek kiküszöbölésére én csak és kizárólag fehér aranyat hordok, a sárga egyébként sem teszik. Ezt a férjemmel is anno megbeszéltem, hogy csak ezüst és fehérarany, mert miért venne nekem olyat amit amúgy sem tudok hordani. Rokonoktól amit ha kapok sárgát /tudom nem illik/ akkor beszámoltatom valami fehérbe.

:)

2011. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Molly086 válasza:
Én együtt hordom az aranyat az ezüsttel, és még senki nem szólt meg érte hogy hogy néz ki együtt, sőt dicsérik, milyen szép ékszereim vannak. Szerintem megszokás kérdése, az elején nekem is furcsa volt, de mostmár nem tudnám külön hordani őket. Viszont nyaklánc esetében vagy csak ezüstöt, vagy csak aranyat hordok.
2011. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Én se szeretem váltogatni, de ilyen esetben szerintem - ha megoldható - akkor esetleg egyik kezed ilyen, másikon olyan.


Egyébként erről van egy vicces sztorim:

mikor megkaptam a gyűrűmet, megmutattam párom nagyszüleinek.

Nagymama: Jajj, de szép, ugye ezüst?

Nagypapa: Dehogyis, ez arany...

Majdnem összevitatkoztak rajta, mire mondtam, hogy esetleg cseréljenek helyet (két oldalamon álltak), ugyanis egyik fele fehérarany, másik sárga :)


És akármilyen meglepő, hiába van keverve a két szín, a gyűrű csodaszép!

2011. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm. ez a kevert gyűrű ötlete nagyon tetszik! Lehet hogy a jeggyűrűnk fehér és sárga keverék lesz, és így megoldódik a gond, és vehetek hozzá bármit. :) Csak addig kell kibírni :)
2011. jún. 15. 12:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 15. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hordok együtt aranyat és ezüstöt, mert minden ékszeremhez személyes emlék fűz.

Mindegyiket szeretem, mert vagy szeretem, akitől kaptam, vagy nagyon vágytam egy olyan típusú ékszerre.

Egyébként is mindig ugyanazok az ékszerek vannak rajtam, bárhová megyek is.

Olyan, mintha hozzám nőttek volna.


Úgyhogy szerintem a dolog érzelmi része számít, nem az, hogy ezüst és arany együtt van.

2011. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!