Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik menyasszonyi ruhát választanád?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm teljesen hasznavehetetlen tanácsadás ügyben,szerinte mindkettő tökéletesen áll rajtam,és egyformán tetszik neki mindkettő. Az a baj,hogy én is így vagyok vele,és nehéz a döntés. Kíváncsi lennék pár elfogulatlan véleményre is. Szerintetek melyik szebb?


Az első ruha:

[link]

[link]

[link]


A másik:

[link]

[link]

[link]


26/N


2011. jún. 15. 20:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Amelyik jól áll. :)

Nekem az első sokkal jobban tetszik. *-*

2011. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nekem is az első jobban tettszik:D
2011. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a 2. =)
2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szerintem mind kettö gyönyörü.De én is az elsőt választanám
2011. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban áll, de engem így a második jobban megfogott, bár sok különbség nincs köztük. Annyi, hogy egy kis hozzá illő bolerós blézerrel kiegészítve (amilyen az elsőhöz is van). Bár nekem személy szerint az uszályos nem jön be.
2011. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
első
2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Szerintem az első sokkal elegánsabb. Ha mindkettő jól áll, válaszd azt, amelyik személyiségben közelebb áll hozzád.
2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő gyönyörű.. de talán az első egy hajszálnyit jobban tetszik. de lehet csak azért mert azt nyitottam meg elsőre :D



17L

2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nekem is talán az első jobban tetszik,de amikor a másodikat próbáltam,akkor meg az tetszett jobban,jaj kemény dió ez! :)
2011. jún. 15. 20:42
 10/33 anonim ***** válasza:
első;)
2011. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!