Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eskuvoi tortahoz szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eskuvoi tortahoz szeretnek otleteket kapni, iz, diszites, forma?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
mascarponés túrókrém torta:) :) esküvő kiállításon ettem, nagyon finom volt:)
2011. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Díszítésben ajánlani tudom a motívumot ami megjelenik a meghívotokon, találjon a terem dísszel is a torta színe. Az íze meg... csak finom legyen. Sok boldogságot
2011. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben szerintem nem sok tippet tudunk adni, legyen olyan amilyet ti illetve a vendégek szeretnének. Nem tudjuk, hogy ti milyen ízvilágot képzeltetek el... Lehet, hogy 20an mondani fogják a csokit, de ti nem szeretitek a csokit, akkor azzal nem vagytok kisegítve... Ez a ti nagy napotok, az a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat, így legyen olyan amilyet ti szeretnétek:) Mi pl. nagyon szeretjük a marcipánt, így nálunk biztos, hogy marcipánnal borított lenne, de egyszerű semmi csicsa, és 2 emeletes négyzet alakú.
2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link] :):):)

Sok boldogságot kívánok nektek (és jó étvágyat:D) :)

2011. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha sok gyerek lesz, akkor az egyik "emelet" mindenképp csoki legyen, mert abból ők is fognak tudni enni.

De túrós is okés, én ettem már puncsosat is. A csokis az sztem majdnem mindenhol alap. De lehet másmilyen is a túróson kívül. Oroszrém, Esterházy, stb. Én szeretem mindegyiket. Arra figyeljetek viszont, h ne legyen gejl, főleg mert nyár van. A krémesebb meg ne vajas, mert az nehéz és nem is finom.

2011. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ízt inkább ti válasszátok ki... ti ismeritek a vendégek ízlését-mi az, amit sokan megennének, mi az, amit csak egy-ketten a meghívottak közül. Én azt mondanám, hogy mondjuk egy háromemeletes tortából két emelet legyen vmi "kommerszebb", vagy amit sokan szeretnek (feketeerdő, Esterházy, csoki, oroszkrém stb.) és legkisebb legyen vmi olyasmi, amit ti nagyon-nagyon szerettek. Díszítés. Illjen az esküvő stílusához. Szépek a színes dizájntorták, de ha vmi nagyon visszafogott, elegáns, klasszikus esküvőtök/helyszínetek lesz, attól lehet, hogy el fog ütni. Én azért vinnék bele vmi kis csavart, vmi különleges motívumot a díszítésbe-de ez csak az én véleményem, nekem kicsit snassz a sima fehér cukor/marcipánmázas habostetejű verzió... mondjuk cukor-vagy marcipánvirágok indaszerűen lefutva a torta oldalán...
2011. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk úgy lesz, hogy legfelső csoki(mert úgyis a gyerekek állnak sorba először, ők azt szeretik), aztán túr, mert azt meg mi szeretjük, legalul a legnagyobb meg kirsh, mert azt még jobban szeretjük:9
2011. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A minimál designt szeretem, vagy az ultramodernt színekkel megbolondítva, illetve a vicceset.

[link]

[link]

2011. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!