Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elvennétek egy olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvennétek egy olyan nőt, akit szerettek, minden rendben van vele, viszont egyáltalán nem végezne házimunkát? (De dolgozni dolgozna, sőt, karrierista lenne ).

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
44%
nem
2011. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
50%
nem, mert én is nő vagyok :D
2011. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
43%
Hát, ha nem akarnánk gyereket, akkor talán igen. Gondold csak el, egy gyerek mellett mennyi meló van... azt ki csinálná?
2011. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
60%
Isten ments a karrierista nőktől.
2011. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
71%

Én fordítva kérdezném, "Hozzámennétek olyan pasihoz akinek csak rabszolgának kellenétek?"

Tudod, már nem a középkorban élünk, te is ugyanúgy megcsinálhatod a házimunkát. És ha egy nőnek illik tudni takarítani, főzni, akkor egy férfinek illik tudni eltartani egyedül az egész családot. Ezen gondolkozz el! Ugyanis régen is ez volt.

2011. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
75%
Ha szereted elveheted, áldásom rátok!-:)A házimunkába meg majd beleszokik,ha nem akar emberhez nem méltó lakásban élni.
2011. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 Darcy01 ***** válasza:
82%

A kérdésre nem tudok válaszolni, mert én is nő vagyok. Egyébként pedig az a véleményem, hogy a nőnek és a férfinak is (ha már vannak nagyobb gyerekek, akkor nekik is) ki kell vennie a részét a házimunkából.

Nem kell azt méricskélni, hogy pontosan a felét végezzem el a dolgoknak, vagy ilyesmi. Valamikor az egyiknek kell többet dolgoznia, akkor a másik végez több házimunkát.

Nem kell az egész házat egyszerre kitakarítani, több lépésben is lehet. Egy fél órás munkába, meg senki sem hal bele.

2011. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
60%
Ha garantálni tudom, hogy mindig lesz, aki elvégzi helyette a házimunkát, miért ne? Én ismerek egy kutató /nőt/, aki semmilyen házimunkát nem végez, okos, csinos nő és megteheti, hogy teljesen mentesítsék őt mindenfajta házimunkától.
2011. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
82%
Ha férfi lennék, elvenném.
2011. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ,hogy rendezkedtek be.Ha úgy,hogy kerestek annyi pénzt,hogy valaki más végezze el a szükséges házimunkákat,rendben.De a retket nem lehet támogatni,az kiábrándító.Vagy esetleg úgy gondoljátok,hogy majd a férfi végzi el? Na,nem vagyok feminista éppen,de ez azért túlzás,hogy úgy mondjam,nem férfias,és ez a férfinak is előbb-utóbb kellemetlen.Ha meg tudtok osztozni dolgokon,az más.pld.az én lányom utál mosogatni,-semmi mással nincs baja-ezért általában nem is ő mosogat.Mégse esik ke a gyűrű a párja ujjáról,legfeljebb többet gondolkodik azon,hogy kéne végre egy mosogatógép...
2011. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!