Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságban, hosszú kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, hosszú kapcsolatban élők, hogy oldjátok meg, hogy szinte bármikor tudjatok csókolózni a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Napi többszöri fogmosás és rágó egész nap ?
2011. jún. 18. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
63%
Hosszú, komoly kapcsolatban nem zavarja a feleket ha néha néha nincs tökéletes friss illata a szájnak.
2011. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:

Néha néha ?

Őszintén szólva szerintem sokkal több ember van, aki erre nem figyel vagy nincs ideje eleget figyelni, mint aki mindig topon van ilyen téren.

2011. jún. 18. 19:06
 3/74 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem egészen. Nem mosunk minden csókolózás előtt fogat és nem cseréljük 5-10 percenként a rágót sem. De nem is értem, hogy miért kellene ezt tenni? Te tudod?
2011. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem vagy beteg, és rendszeresen mosol reggel-este fogat, akkor nincs szájszag, amit szégyellni kellene... Sem én, sem a párom nem mosunk naponta a szükségesnél többet fogat a csók miatt, a párom ráadásul nem is rágózik, mivel állítja, hogy ő állandóan éhes utána:)

Ha szereted a másikat, akkor ilyen kérdés fel sem merül.

2011. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
85%

:O Nem értem! :O

Mi az hogy hogy oldjuk meg?Én szeretem a páromat a lábszagával meg a szájszagával együtt!Normális esetben egy embernek nem pöcegödör szagú a szája,az meg ha pl hagymát eszik?A vőlegényem könyörgöm,ki nem sz*rja le?A reggeli pusziját is imádom,azért a vőlegényem mert szeretem szőröstől bőröstől!:)

Bocs ha értetlen a válaszom de nem értem hogy ez hogy merül fel!:)

24/L

2011. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
55%
Úgy látom a kérdező túlságosan is csak a külsőségekre ad. Esetleg még sohasem volt szerelmes?
2011. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
19 09 -es . én nem mondtam egy szóval sem, hogy emiatt ne kéne szeretni a párod, hisz emberi dolog.
2011. jún. 18. 19:12
 8/74 anonim ***** válasza:
85%

Hát, nem tudom, én nem szeretem sem a lábszagot, sem a szájszagot... :P

Amúgy én mániákusan rágózok.

2011. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
19 11 úgy látom, nagyon előítéletes vagy az ismeretlenekkel szemben.
2011. jún. 18. 19:12
 10/74 anonim ***** válasza:
78%
csatlakozom az elsőhöz tapasztalt ként az ügyben. Mikor együtt éltek nem számít, vagyis nem figyelünk annyira a szájszagra. Amúgy is ha szaga van akkor fogprobléma, vagy gyomorprobléma van. A természetes szájszag meg nem a mentaillat, nem moshatsz minden 10percben fogat, ha épp annyit csókolózol:)
2011. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!